Anadolu yakasında 2. oyun grubu

Ynt: Anadolu yakasında 2. oyun grubu

02/25/2011 16:23:00

merhaba Nihal cim nerelerdesin..  yazmış olduğun kurallar süpeer.. biz de katılmak istiyoruz. fakat biz cumartesi katılamıyoruz..hafta içi gurubuda yapalım..

02/25/2011 16:25:00

niye katılamıyosunuz cumartesi ya kerem'in yanaklarını ısırıp yerdik ne güzel. çalışırken cumartesiden başka alternatif yok maalesef evet haftaiçi için 2.bir grup yapabilirsiniz kendi aranızda bence de.

cumartesi katılmak isteyenler için 2 kişilik yerimiz kaldı , erkekler çetesi olacak bizimkiler güzel kızlar gelirse seviniriz :)

02/25/2011 16:53:00

o zaman ikinci grup hafta içi olsun ne dersiniz ? kimler hafta içi katılabilir ve nerelerde oturuyorsunuz ? hatta ilkini benim evde yapabiliriz. modada oturuyorum. kızıltoprakla moda arası aslında. yaş grubuna göre bir iki etkinlik de ayarlamaya çalışırım. çok iyi olur.

02/25/2011 23:29:00

Nihal cim bende sizlerle olmayı çok isterdiim.. yakışıklı Poyraz ı da görmek.. onu öpmek isterdim.. babamız cumartesi günleri çalışmıyor.. bu yüzden hafta içi grubunda olacagız..inşallah dışardaki buluşmalara katılırız.. öpüüyoruum sizleri..

Cigdem ikinci grup hafta içi yapalım.. ben ataşehirdeyim.. bizde en kısa zaman da buluşalım..hafta içi grubunu oluşturalım..sevgileer..

02/26/2011 08:49:00

evet evet..bir an önce..ama şu an ikimiz miyiz ? yok mu başka hafta içi görüşmek isteyen ? hadi kızlaaarrrrr...hadi toplanıınnn...bize de haber verin..bir an önce buluşalım ve bidirikleri buluşturalım..

02/26/2011 08:53:00

acaba anadolu yakası 3.oyun grubu diye yeni başlık mı açsak ?yoksa buradan devam edelim mi ?

02/28/2011 09:41:00

arkadaşlar cumartesi 11-13 arası katılmak isteyen  15-24 ay arası bebek yok mu? anneler üşenmeyin ya çocuklar için en önemli şey oyun biliyorsunuz, biz cumartesi başlamayı düşünüyoruz.
isteyen bana nihal.ozel@eds.com.tr den mail atsın lütfen.

02/28/2011 18:33:00

selamm.ben c.tesi çalışıyorum ama pazarları dışarı buluşmaları olursa katılmak isterim.

03/01/2011 11:18:00

Merhaba Arkadaşlar,

Gelen cevaplara göre katılımcılar:

1- Poyraz - 17 aylık - Sahrayıcedid
2- Metehan - 20 aylık - Batı Ataşehir
3- Ali Tuna - 24 aylık - Erenköy
4- Duru - 22 aylık - Caddebostan
5- Kuzey - 16 aylık - Kozyatağı (annesi hala kararsız :)

Not : diğer arkadaşlardan cevap gelmedi, maili alıp almadıklarını bilemiyorum.

İlk buluşmanın dışarıda olmasını isteyenler oldu buna göre iki alternatif düşündüm

1- Zuzu'da kahvaltıya gidebiliriz daha önce nurturiada burayla ilgili kötü yorumlar okudum ama ben
daha önce gitmiş ve çok beğenmiştim (gitmeyenler buradan resimlerini görebilir
http://poyrazligunler.blogspot.com/2010/11/mekan-onerisi-zuzu-cafe.html)
burada serpme kahvaltı kişi başı 25 tl , 10-13 arası ve bu süre içinde çocuklara oyun odasında ablalar bakıyor.
(benimki geçen sefer daha küçük olmasına rağmen hiç ağlamadan durmuştu orada ve çok güzel oynamıştı)

2- Kozzy Alışveriş merkezinin en alt katındaki çocuk oyun yeri Playroom burayada 3 yaş altını anneyle birlikte alıyorlar saat 11-12 arası çocukları buraya götürüp onlar oynarken biz konuşabiliriz. (1 saat 14 TL)

5 mart cumartesi
için bu ikisinden biri bana uyar diyenler yazın hep beraber karar verelim.

Görüşmek üzere,
Nihal

03/03/2011 08:57:00

Bu hafta cumartesi benim için uygun fakat Duru 13 aylık ve yürümüyor.haliylede oyun oynayamayacağı gibi eğlenecekmidir o konudada teredüttlerim var.Siz ay farkı ile daha tecrübelisiniz.ne dersiniz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...