Anadolu yakasında 2. oyun grubu

Ynt: Anadolu yakasında 2. oyun grubu

04/13/2011 10:34:00

** Ayça hemen buldum sana içeriği :) Oyuncak müzesi ve bu etkinlikler için Poyrazın biraz küçük olduğunu düşünüyorum o yüzden götürmedim henüz oraya, 3 yaşından sonra belki daha iyi anlar.

23 Nisan günü müzede ziyaretçileri hem yeni eserler hem de farklı aktiviteler bekliyor. Günümüzde artık oynanmayan sokak oyunlarını bugünün çocukları ile tanıştırmaya hazırlanan etkinlikler arasında “Topaç Çevirme Atölyesi”, “Halka Oyunu” ve “ Minyatür Futbol” oyunu yer alıyor.

Çocukların aileleri ile katılabilecekleri oyunlar, herkesi tekrar çocuk olmaya davet ediyor…

23 Nisan 2011 İstanbul Oyuncak Müzesi Etkinlikleri

12:00:12:45 arası Minyatür Futbol Oyunu

13.00–13.45 arası Topaç Çevirme Oyunu

14.00–14.45 arası Halka Oyunu

12:00:15:00 arası Faber-Castell yüz boyama aktivitesi

Ayrıntılı bilgi için:

Başak ELLİBEŞ
Tel: 0216 359 45 50–51

04/13/2011 10:35:00

gerçi en sevdiği şey top oynamak ve doll doll diye bağırmak onun için belkide sever minyatür futbolu kim bilir :)

04/13/2011 10:50:00

supersin cok sağol
gecen senede goturmustum cok bırsey anlamadı ama hosunada gitmisti
2 yasinda olucak gene erken gibi
belkide caddebostan kortejine katılırım simdi gordum
sen gecen sen katılmısmıydın

04/13/2011 10:59:00

yok ben korteje gitmedim geçen sene bu senede kararsızım çünkü benimki ne yürür nede arabasında oturur anca koşar :))
o güne kadar daha eğlenceli birşey bulmazsam özgürlük parkına götüreceğim.

04/14/2011 13:12:00

Nihalcim süpersin valla izindeyim tatlımun . Ne kadar çok er biliyorsun? Yalnız oyun grubu çalışmaların yürümemiş sanırım.Benimde böyle birkaç denemem oldu ne yazık ki burada çok tutmuyor.

Başka bir istede kurduk biz hala görüşüyoruz bir arkadaşımız bodruma gittiği halde görüşüyoruz. Daha çok arkadaşımız olsun diyoruz bakalım şimdilik semt anneleri ile görüştük az sayıdayız ama süper bir buluşma geçirdik kafa dengim onlarda

Yağız için şimdiiden çalışmalara ban şladım.:))) Ama kesin sesin yakana yapıştım canım kurtaramazsın:)

04/14/2011 13:28:00

ya canım taşın sen bu tarafa çok uzağız olmasak bizim oğlanlar çete kurar valla :) neyse mesafeler önemli değil gönüller bir olsun. Sende araba varmı? varsa sen h.sonları bizim tarafa gellll

04/15/2011 08:55:00

Olmaz mı canım var varda eşimden başka kullanabilen yok :))))))))Havalar düzelsin zaten eşimi azat edeceğim koyacağım arabaya hurraaaaa

04/15/2011 09:14:00

aynen bizde de valla benim aslında arabamda vardı kullanıyordum da ama hamile kalınca bende bir fobi oluştu o günden beri kullanamıyorum :S

04/15/2011 20:03:00

selamlarr nurturıa ya yenı katıldım.anadolu yakasında oturuyosa uye olanlar aslında bı bulusma olsa super olur cocuklarımız ıcın oyun grubu.

04/15/2011 20:39:00

Merhaba Neşe 23 nisanda Özgürlük parkına oradan da Caddebostan Nurturia Kortejine gideceğiz sende kızınla gelebilirin tanışmış oluruz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...