yıldönümümüz(özdenim):)))

01/30/2012 19:31:00

canım,dündü ama kızların hastalık telaşından bugüne sarktı:((
canım arkadaşım,güler yüzlü,tatlı dilli bir hatun,bir senedir yine dilek gibi yüzyüze görüşmeden hep yanımda oldun,neşemi,üzüntümü paylaştın,iyiki hayatımdasın,inşallah ikinci yılımızda yüzyüze görüşmekte kısmet olur,seni ve cücüğünü çok seviyorum tatlım:))))

Ynt: yıldönümümüz(özdenim):)))

01/30/2012 22:15:00

bu arada serapım senide unuttum sanma he:)19 du, kayserideydim net yoktu o yüzden kaldı,senide çoook seviyorum tabi ipoşumuda canııımm:)))

01/30/2012 22:35:00

canımsın sen ya..ne de güzel takip ediyorsun.bliyorsun ki benim için özel insanlardan biriisn.yanımda olmasam da içimde kocaman bir sevgi ve güven var sana karşı..iyiki tanışımışım seni..benden oldun artık sen de...çokkkkkk seviyorum canım arkdaşım,sırdaşım seni......kuzularınla sen hepp mutlu ol tatlımsın :)))
aminnnnn...en üyük isteğim görüşmek biliyosunnnn

01/30/2012 22:37:00

sonunda gözüne sokarakta olsa gösterdim:))))canııım sende hep mutlu ol güzel gülüşünle aydınlat yuvanı:)))

01/30/2012 22:38:00

ben üye deilmişim bu gruba tatlım..iyi yaptın :)

01/30/2012 22:39:00

canımsın yaaaaaa

01/30/2012 22:46:00

Kıskanç dilek geldi.:))))))) Ne tatlı ne incesin mihrim bacım ya.Valla senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için çok mutluyum.Yıldönümünüz kutlu olsun daha nice senelere inşallah

01/30/2012 22:47:00

gel dileğim gel...biz beraber mutkuyuz şekerimmmm

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...