ikinci çocuk emdiğinde birincisi ne yaptı?

11/14/2011 13:18:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: ikinci çocuk emdiğinde birincisi ne yaptı?

11/14/2011 13:25:00

kardeşinin dişi yok o meme emecek dedim.istedigi zaman actım biri senin olsun dedim.oynadı.agzına aldı süt gelince bıraktı.arada kardeşi emerken acıp öper.ama emmez.kesinlikle emmesine musade etmeyin.alışırsa küçügün sütünü azaltır.

ikinci nezaman geliyor?

yanında otursun.seninle temas halinde olsun.

2.5 yaş anlayabilecek bir yaşta.benim kızım 22 aylıktı.ilkzaman emzirirken göstermemeye calıştım.

allah kolaylıkversin.bebeişeve gelince herşey yoluna giriryor.hiç endişelenmeyim.

12/28/2011 23:18:00

Birinci de emdi:)) 

01/13/2012 12:29:00

benim de ikisi de emiyor. hamileliğimin 3. ayında kızımı emzirmeyi bıraktım. oğlum doğduğunda tekrar başladım. yani 6 ay ara vermiş oldu.

şimdi kızım 27 aylık, oğlum 5 aylık ve ikisi de emiyor. küçüğe süt yetmemesi gibi bir durum olmuyor. önce onu emziriyorum. sonra büyük emiyor. bu sayede sütüm çoğaldı bile diyebilirim. bir se büyük zamanla emmeyi azaltıyor. istediğinde emebileceğini bilmesi rahatlatıyor sanırım.

bu arada bebeğiniz gelmiştir sanırım değil mi? hayırlı olsun:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...