Silivri de eve yardımcı arıyorum

12/20/2010 20:21:00

Bebişlerim ilk doğduğunda bir yardımcımız vardı hiç memnun değildim ortada kahvaltı sofrası dururken eline bir bez alıp daha birgün önce toz aldığı yerlerin tozlarını alıyordu,çocuklarla hiç ilgilenmiyordu saat 15 te benim işim bitti deyip çıkıp gidiyordu(sanki temizlik için çağırmışım gibi)neyse 1 ay idare ettim annemde yanımdaydı bebeğimin kırkı çıktıktan sonrada ben bütün gün evde çocuklar ve yemek vs. ile boğuşurken kendini temizliğe adayan yardımcımla konuştum bu böyle olmaz diye ertesi gün gelmedi!!!! 
Bütün sene annem ve kayınvalidem geldi gitti yardımcı oldular.Bu sene oğlumu kreşe verdim(haftada 3 yarım gün)haftada birde kadın geliyordu idare ediyorduk.Oğlum kreş nedeniyle sürekli hasta oldu ve geçen hafta bıraktık.Şimdi yardımcı arayışındayız.Hem çocukların bakımında hem de ev işlerinde bana yardımcı olacak sabah 10 da gelip akşam 5 te gidecek Silivri de tanıdığınız bildiğiniz biri var mı? Ve ücret ne kadar olabilir?
Bana gelen kadına söyledim günleri dolu olduğu için haftada 3 gün gel 10-16 arası 450 dedim ama ücreti az bulmuş günlük 50 lira istedi açıkcası bana fazla geldi o kadar verdikten sonra hergün gelen birini bulurum diye düşündüm.Ama ücretlerden de haberim yok.Önerilerinize ihtiyacım var...

Ynt: Silivri de eve yardımcı arıyorum

02/15/2011 18:02:00

merhaba ben size mesajda attım.Eğer ilgilenir iseniz lütfen mesaj yazın.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bakıcı/Yardımcı Önerileri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...