Haydi resim seçmeye:)

06/04/2010 17:54:00

Arkadaşlar Ankara'da dolaşmadığım fotocu kalmadı sanırım:) Veeee iyi haber (en azından benim için) Electroworld'e gidip bizim nurturia'dan ve fotolarımızdan bahsettim. Bizim için birşeyler yapabilirmisiniz dedim. Üst yöneticileriyle görüştüler ve  perşembeden pazara kadar fotolarımız (10x15)  sadece 10 kuruştan basılacak:))
Valla daha ucuzunu bilen varmı bilmiyorum ama, bana çok cazip geldi. Bir de şöyle birşey var; kampanya 4 gün süreceği için talep fazla olabilirmiş. (e 10 kuruş olunca normal tabi) İsteyen anneler cd'lerini hazırlayıp üzerine isimlerini ve NURTURİA yazıp, 365 a.v.m.'ne gidip FEVZİ beyi bulsunlar, benim adımı ya da NURTURİA'dan olduklarını söylesinler, bize öncelik tanıyacaklar. Aynı gün bile teslim edebiliriz dedi:) Sonuçta binlerce foto...
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Şimdilik bana müsaade. Daha seçilmesi gereken yüzlerce resim var:)))

Ynt: Haydi resim seçmeye:)

06/06/2010 13:26:00

ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ELECTROWORL'DEN ARADILAR. BİRÇOK ARKADAŞIMIZ GİTMİŞ RESİMLER İÇİN. ANCAK KAMPANYA PERŞEMBE VE PAZAR GÜNÜ ARASINDA DİYE ÖZELLİKLE BELİRTMİŞTİM. YANİ 10 HAZİRAN - 13 HAZİRAN ARASI... BİR YANLIŞ ANLAŞILMA OLMUŞ SANIRIM. KAMPANYAYA DAHA 4 GÜN VAR. YANİ RESİMLERİ SEÇMEK İÇİN KOSKOCA 4 GÜNÜMÜZ DAHA VAR:)))))))))

06/07/2010 06:06:00

teknosada sık sık indirim oluyor 10 kuruşa yaptırıyorum ben sürekli....

06/07/2010 07:11:00

Teknosa'da su anda tanesi 10 kurustan basıyorlar ben kızımın dogumgunu resimlerini ogleleyin verecegim fakat doluluktan 3,4 gun sonra resimleri teslim ediyorlar.

06/08/2010 23:52:00

çok teşekkür ederiz. emeklerinize... paylaşımınıza.
acaba 13x18 kaça yapılır ki?
nasıl ulaşabiliriz fevzi beye ki?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...