şehir şehir ayrıntılı bilgi

<12>
02/09/2012 09:14:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: şehir şehir ayrıntılı bilgi

02/09/2012 09:18:00

Bursa
Uludağ ünv. tıp fak. yapıyor.
Acıbadem kan alıyor ama İstanbula yolluyor.
Medikal Park kan alıyor İstnbula yolluyor.

02/09/2012 09:35:00

internet ve telefonla hallettim, telefonda sürekli birilerine aktarıldım ama sonuçta bu bilgilere  ulaşabildim.

02/09/2012 11:57:00

Ankara için: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İbni Sina Hastanesi, Akrabalık Dışı Kemik İliği ve Kordon Kanı Bankası Tel:(312) 508 24 44. Bilginize.

02/09/2012 19:38:00

bende çanakkaledeyim ve kan vermek istiyorum buradakı kızılaya gıtsem izmire ulaştırırlarmı

02/10/2012 07:53:00

Antalya:

Çocuk pediatri ilgileniyor İlik donörü olmakla...

Bilgilendirme formunu okuyup onayladıktan sonra 3 tüp kan alınıp İlik bankalarına gönderiliyor.Tamamen ücretsiz.

Ama Gamze için doku taraması yapılsın derseniz,bu işlemi Gamzenin akrabası olmadığımız için sgk karşılamıyor.Sadece akrabalarından 25 kşiye kadar olan taramaları karşılıyormuş.Fakat Verdiğimiz örneklerle Genel donör olacağımız için dokularımız uyarsa yine gamzeye de ulaşabilecek.Uymazsa başka bir lösemi hastasına (yurt içi -yurt dışı) uyacak...

Kan grubunun farklı olması sorun yaratmıyor.İlik nakli olunca hastanın kanı sizin grubunzdan oluyor.

Emzirme engel teşkil etmiyor.

Hipotroidi yada çeşitli hastalıklarınızın olması donör olmak için engel değil ama bu kişilerin iliklerinin uygunluğuna nakil merkezlerinde karar veriyorlar.

Tip 2 diyabet aileden değilde sonradan çıktığı için  donör olmadan önce kan bankaları ile görüşmek gerekiyormuş.

örnek vermek isteyenler hafta içi perşembe gününe kadar 4 ten önce  hastaneye gitmelilermiş.Kargolar 4 ten sonra geliyor ve haftasonu örnekleri kargolamak mümkün değilmiş.

02/10/2012 08:03:00

arkadaşlar ben ağrıdayım.internetten bunu öğrenebileceğim bir yer arıyorum ama :((bu durumda nereyi aramak gerek?

02/10/2012 08:15:00

bulunduğunuz yerdeki sağlık kurumlarından bilgi almaya çalışsanız.internette şehir şehir neler yapılabileceği pek yazmıyor.En sağlıklısı kurumlar galiba..

02/10/2012 08:36:00

ağrıda olmuyormuş en yakın erzurum....:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

02/10/2012 09:15:00

ben isten firsat buldugum ilk anda Kartal kan Merkezine gidecegim bugun; birseyler ogrenince en azindan istanbul icin yazacagim,

02/13/2012 11:28:00

arkadaşlae facebook taki paylaşımdan bir arkadaşım görüp sormuş; kendisi sakarya da.nasıl yardımcı olabilirim diye? nereye nasıl yönlendirebilirz.kendisine ileteceğim

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...