ilk konu benden olsun..7 aylık kız bebek..

Ynt: ilk konu benden olsun..7 aylık kız bebek..

06/28/2012 19:25:00

geçen eve misafir geldi onları ağlayarak kaçırdı. bak aklıma geldikçe posta posta yazıyorum

06/28/2012 19:58:00

gesnurcum ya aynen kendi kendine oyalanabilen bir bebek gördüğümde ağlamak istiyorum. :D Bu kadar benzer bir bebek daha bulduğuma sevinmek de istemiyorum. :D Kimse benim yaşadığım zorluğu yaşasın istemezdim doğrusu. :)) Şuan eşimi bırakıp memlekete geldim. Sırf belki şu inadını kırabiliriz de annem iki lokma birşey yedirebilir, 2 insan görür de yabaniliği gider diye. Geçen gün yakın bir köye götürdüm, çayır çimen görsün diye. İneklere ağladı. :DD Kaçtık ordan da hemen. :/

06/28/2012 19:58:00

Hee bu kadar mızmızlığa bizim de hala dişlerimiz yok. Bari onlar çıksaydı da bu kadar nazı boşa çekmedim hiç değilse derdim. :/

06/29/2012 07:03:00

ineklere ağlamaya güldüm ama:)

güleriz ağlanacak halimize:)))

06/29/2012 11:29:00

gesnur ve mantarsote, Allah yardımcınız olsun benim minik cadıda öyleydi. oyun halısı, mama sandalyesi, bi dünya oyuncak derken, günde biraz biraz daha arttırarak kendi kendine oynamayı öğrendi. 4.5 aylık olana kadar hep kucakta gezdi sizi o kadar iyi anlıyorum ki. yalnız benimki babasına da giderdi. kucak olsun da.. ama ben yalnız olduğum için tabi akşam olsun diye saat, dakika sayardım resmen. yürüteç denediniz mi? emekleyince bu kucak işi bitecek tabi.

06/29/2012 13:52:00

Amin. Benimki de babası ve bana düşkün. İkimizden başka kimseyi görmedi ki aylarca. :) Ben doğduğundan beri oyun halısı, mamaroo, hoppala, egzersiz arkadaşım... neler neler aldım. Hepsine ayrı umut bağladım. Ama hepsiyle 10 dkk ilgilenip sonra ağladı. Yine kucak... :( Şimdi eskiye göre biraz daha iyi tabi hakkını yemeyeyim. Zamanla alışacak dünyaya sanırım. :)

06/30/2012 11:46:00

çok mu uslu ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
6-12 AY BEBİŞ ANNELERİ...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...