benim gibi lohusalı sendromunu atlatamayan var mıııııı?

<12>

Ynt: benim gibi lohusalı sendromunu atlatamayan var mıııııı?

01/24/2012 14:02:00

Merhaba ben de kızımda aynı şeyleri yaşadım ve o benim ilk bebeğim annem hep yanimdaydi 3 ay kadar ama ilk 15-20 gun kabus gibiydi devamli agliyorum herseye aliniyorum neyseki gecti ben deannemlerden uzaktayim Ürgüpte yaşiyorum kizim su anda 9.5 aylik okullar tatil ben evdeyim ve ne zaman yalniz kalsam gene o duygular cokuyor icime yani demekki lohusaliktaki o duyguyu atlatamamisim evde birileri olursa iyiyim ama kizimla yalniz kalinca karabasanlar basiyo icimi ama emin ol gecici bu yasadiklarimiz ben dr yardimi almadim ama zaman zaman dusunmuyo da degilim

01/24/2012 14:21:00

malesef hıç yardım alamayan(anne,kv,veya bakıcı) benım gbı anneler de var,kızım 17 aylık olmasına rağmen bunalımdan doğru dürüst çıkamadım,tabi ki ilk aylar kadar zorlamıyor ama tek başına çocuk büyütmek çok yıpratıcı...yeni yeni kendıme gelıyorum desem yeridir...

01/27/2012 15:14:00

herkese ayrı ayrı teşekürler demekki yanlız değilim ....annemlerdeyim ve çok iyiyim meğer bebeğim ne tatlı usluymuş burda anladım kızımada vakit ayırıyorum ,dün dışarı çıktım oğluşuma beşik aldım .nefes aldım rahatladım ama eşimide çok özledim mart sonuna kadar annemdeyim buda yetrli olur sanırım.

döndüğümde evi değiştircem buda iyi gelir diye düşünüyorum sevgiyle kalın..:)

01/28/2012 09:19:00

iyi olmanıza sevindim, ilk bebekte bende sizin gibi yapmıştım, tası tarağı toplayıp annemlere gitmiştim, orada insan daha huzurlu oluyor, kolları, sırtı dinleniyor, ama bir yandan da eş özlemi çekiliyor, şimdi ilk kızımın okulu,kursları var diye kıpırdayamayacağız, ama Haziran'da yazlığa kaçmayı düşünüyorum...

02/01/2012 13:33:00

Benim kızım 8 aylık şu an benim de ilk bebeğim ilk 1 ay bende yaşadım ki annem ve kayınvalidem 40 gün yanımda olmasına rağmen boğuluyodum devamlı içimde başka biri var gibiydi hiçbirşeye konsantre olamıyordum ağlıyodum ve sık sık acile gider olmuştum bu duyguları yaşamayan bilemez okunmuş sular bile içtim çünkü çok kötüye gidiyordum intiharı bile düşündüm ama allahıma çok şükür 1 ayın sonuna doğru yavaş yavaş geçti şimdi çok iyiyim.

02/07/2012 21:00:00

yasadiginiz durum cok normal bir bebek buyutmek,bakmak hicde kolay degil birde yalnizsiniz size cok hak veriyorum.Bende buna benzer seyler yasamistim 4-5 ay surdu daha sonra calismaya basladim ve bana terapi gibi geldi cok rahatladim,Annemden de allah razi olsun cok yardimci oldu.Sabirlar ve kolayliklar diliyorum

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...