merhaba

<12>
01/03/2011 15:52:00

umarım bu şekilde daha kolay olur bizim için kullanımı,en azından yine hep birlikte

Ynt: merhaba

01/03/2011 16:36:00

buna yeni grup demeyelim de yahoo gruptaki arkadaşların bi araya geldiği bir yer diyelim.Arkadaş listesindeki kişilerden hangisinin yahoo grupran olduğunu anlamak daha kolay olacak sanırım

01/03/2011 16:47:00

Merhaba,

Güzel paylaşımlar .. :)

01/03/2011 16:54:00

sergungunser yaa seni üzmek için yazmadım ki :)))

01/03/2011 22:31:00

Ben de arkadaşlık daveti göndereceğime herkesi siteye davet etmişim :)) Siteye yabancı olduğumdan arkadaşlık daveti için uygun yeri bulmam biraz zaman aldı :) kusura bakmayın. iyi geceler

not: birşey daha eklemek isterim. bazan içinde bulunduğumuz şartların bizi alıp götürmesine izin veriyoruz ve sevinçleri mutlulukları hep yarınlara erteliyoruz. yaşadığımız o anın kıymetini bilmeden, kendimize stres yükleyip, ve haliyle bunu sevdiklerimize ve bebeklerimize hissettirerek günü-günleri geçiriyoruz, sanki onlar bu sıkıntıyı yaşamak zorundaymış gibi, ya da herşeyin sebebi onlarmış gibi! size eşlik ettiğimde ise bir an durup ve uğraştığım işleri bırakıp, nasıl güzel bir serüvenin içinde olduğumu hissediyorum. bu yolculuk sizinle daha keyifli oluyor. iyi ki varsınız! iyi ki anneyiz :)

01/04/2011 09:55:00

slm bende yahoodan takip etmeye calısıyodum ama cok aktif olamıyorum umarım burdan daha rahat takip edebilirim  :)

01/04/2011 12:49:00

Yahooda güzel paylaşımlar oluyor, eminin burasıda bu konuda paylaşımların doruğunu yaşayacak...:)

01/04/2011 15:18:00

Merhaba,

Amilie not'un cok guzel ve anlamlı. Aynı seyleri dusunuyorum. IYi ki anne olmuşuz. Sevgiler

01/04/2011 15:46:00

Parmaklarım yüreğimin dili oldu! Hissettiklerimi paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

Aynı duygularda olmamızın nedeni, kişiliklerimiz, tarzlarımız ve şartlarımız farklı olsa da, hepimizin aynı kaygıyı taşıyor olmamızdır heralde: çocuğumuzu doğru yetiştirme kaygısı! Sağlıklı, mutlu ve bilinçli bireyler olmaları hepimiz için çok önemli! Bu grupta olupta "çocuk bu, büyür gider!" diyen birini görmedim. Çünkü hepimiz için önemli olan büyüme süreci zaten! İşte bu yüzden burda paylaştıklarımız çok anlamlı ve kıymetli! Herşey için teşekkürler..

01/07/2011 12:51:00

amilie bence de çok haklısın. Biz de sana teşekkür ederiz paylaşım için. Güzel ve yararlı paylaşımlarda buluşmak üzere.

01/17/2011 14:48:00

Merhaba, ben de Nurturia'da bulunmaktan buradaki ilişkiden çok memnunum.Gruba evde hiç giremiyorum ama iş yerimde nerdeyse bütün günüm Nurturiada gezinmekle geçiyor diyebilirim.Tabiki işimle de ilgileniyorum Nurturia'yı simge haline getirip hem işim hem buradayım yani.Kendimi unutuyorum buradayken bazen ofisteki arkadaşların sohbetlerine bile katılamıyorum kafamı çevirip.Tek sorunum işyerindeki server kısıtlaması ile ne davet edebiliyorum nede güncelleme yapıp yorum yapabiliyorum.Sinir oluyorum tam benlik bir konu geçiyor yazmak istiyorum server yazdırmıyor,yorumları da baştan iki tanesinden sonrasını okuyamıyorum.Bir yere kadar takip edip katılamamak acı koyuyor hele ki tam da can alıcı bir konu geçiyorsa .Amanın çok içlendim ama yine de çok güzel burada olmak bu siteden haberdar olmak sizlerle olmak.Evet iyiki ANNEYİZ.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori_egitimi Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...