merhaba

<12>

Selam

01/21/2011 08:11:00

Ne güzel olmuş böylesi, her iki tarafı takip etmek biraz zor olsada, anlık paylaşımlar için iyi bir fikir.
Anne olduğumdan beri fikirlerini okumaktan zevk aldığım ve güvendiğim tek grup bu.
Ve en çok sevdiğim de aklıma hiç gelmeyen bazı şeyleri burada görüyor olmak ve uygulamak inanın çok zevkli ve faydalı oluyor benim için. Yani yoğun çalışan bir anne olarak zaten bir çok şeyle kafam dolu olduğu için çocuğum ile ilgili konularda bazen eksik kalabiyorum zamansızlıktan ve yorgunluktan işte o zaman imdadıma ilginç projeleri ve fikirleri ile bu grup yetişiyor. Emeği geçen ve emek vermeye devam eden, her fikrini başkalarının yararlanması için de açık gönüllülükle sunabilen değerli insanlar, teşekkür ederim.
gülter

Ynt: merhaba

01/23/2011 19:24:00

Medona, çok büyük geçmiş olsun. Böyle kazalar olunca eriyoruz haklısın, sadece daha beter bişey olmadı diye şükretmekten başka elimizden bişey gelmiyor malesef! Benim oğlumda 2 gün önce evde zıplarken komidinin çekmesinin tutacak yerine alnını vurmuş, yarılmamış ama biraz kanamış ve şişmiş. Buz müdahalesine rağmen bi hayli şişti ve morardı. Görünce içim eridi aktı sanki. Sadece iyi ki gözünü vurmadı diye şükredebildim. Dün akşamda yatağın üzerinde zıplarken bir  oyuncağının üzerine bastı gözümün  önünde ve ayak tabanının derisi biraz yüzüldü ve deri yatağın üzerinde kaldı. Bazan istemediğmiz olaylara engel olamıyoruz malesef! Kendini suçlama! Keşke sihirli değneğimiz olsada kazayı olmadan engelleyebilsek!.
Yalnız başına kalmaksa oldukça yıpratıcı, Allah yardımcın olsun.

01/23/2011 20:14:00

Medona, çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın yavrularımızı. Hepimiz elimizden geldiğince dikkat ediyoruz, gözümüzden sakınıyoruz ama oluyor işte. Eminim çok canı yanmıştır ama sen onu bir öpünce acısını da unutur kuzucuk. Geçmişler olsun tekrar. Sevgiler...

01/24/2011 05:48:00

geçmiş olsun medona,üzücü bir kaza olmuş ama Allah daha kötüsünden saklasın,kollasın.

Bizlerde zaten böyle büyümedik mi? Küçüklüğümde benim sürekli ya kolum ya parmağım çıkardı ya da bir yerlerin yaralanırdı.
amilie sana da geçmiş olsun,

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori_egitimi Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...