Yağmurummmmm(yağmur_nehir)doğmuş,ne iyi etmişşşşşşşşşş....:)

<12>
02/24/2013 22:20:00

Cankuşum,can arkadaşım...Dert ortağım,sırdaşım....Gönlü güzel,yüzü güzel.kalbi pamuk gibi olan kuzum....Ne güzel etmiş annen seni getirmiş dünyaya.Ne iyi etmişsin de Nehir kuzumu doğurup girmişsin bu siteye üye olmuşsun.Hele hele de o Caddebostan sahildeki pikniğe taaaa Gürpınarlardan gelip katılmışsın.Seni tanımışım,arkadaşım ,dostum olmuşsun...Ne diyim ki ben sana kelimeler de yetersiz kaldı şimdi...

Ömrün güzel huzur içinde geçsin.kalbinden ne geçiyorsa binlerce katı gerçekleşsin.İstediklerin bir bir düşsün önüne kolaylıkla..Mutlu musmutlu bir ömür diliyorum sana en sevdiğin pasta kurabiye tadında :)önce asabi prensesim Nehir kuzumla ve eşinle sonra tüm ailen ve biz sevdiklerinle...

Seni çokkkkkkk seviyoruz ve öpüyoruz
Burcu & mini canavar Durucan :)

Ynt: Yağmurummmmm(yağmur_nehir)doğmuş,ne iyi etmişşşşşşşşşş....:)

02/24/2013 22:36:00

can parem yağmurum

gönül insanım
hatırnazım
seni çok seviyorum
 iyi ki doğmuşsun

02/24/2013 22:44:00

Aynı günde doğmuşuz nice mutlu huzurlu yaşlara sevgili doğumdaşım;)

02/25/2013 00:23:00

Benden önce davrananları kınıyorum:))))))))))))))) Şaka bir yana tanıdığım kalbime dokunan ender arkadaşlarımdan  birisin iyi ki doğurmuş anan seni:))))Nice nice mutlu yıllar.Bundan sonraki tüm d.günlerini hep birlikte kutlarınız inşallah

02/25/2013 01:02:00

Ama siz beni aglattiniz gece geceee :/ yaaa basta sivanam burcummm canimmm bitanemmm guzel yurekli arkadasim vallahi gormeden yaziyorum suan dolu dolu gozlerim ellerim ayaklarim.yerden kesildi :) coook ama coookk mutlu ettin beni ayrica o guzell dileklerin icin aminnn diyorum ve sana coookk tesekkur ederim canim benimm!!!

yaaa siz.nasil biseysiniz yaa :) yaseminimm canimm cok sagol bitanem cok tesekkur ederim :)

Dogumdasimm canim cok tesekkur ederim sanada nice guzel.yillad dilerim

Bellam dilegimm guzelimm yaa cok tesekkur ediyorum ama siz beni aglattiniz tam yaticakken gece gece vallaa nasil duygulandim nasil mutlu oldum anlatamam iyiki varsinizz cok cok.tesekkur ederim.herbirinizin bu guzel dilekleri.icin birlikte.nice guzell yillarimiz olsun insallahhh :)

02/25/2013 06:27:00

canımmm aktivite insanıı nehirinin süper annesi pollyannam benim şeker arkadaşımm ii ki doğdun ii ki doğurdun ii ki seni tanıdım senii seviyoruz.

nice mutlu yaşlara tostosunn ve alicin lee öperimm.

başak&n.çınar

02/25/2013 08:10:00

Doğum günün kutlu olsunnn nice mutlu huzurlu yaşlara;)

02/25/2013 08:23:00

doğum günün kutlu olsun cnm nice güzel yaşlara

02/25/2013 08:47:00

CANIM BENİM.... 

cici kızımın dünyalar tatlı mükemmel annesi...
canım arkadaşım... gönül dostum...

Varlıgınla hayatımda olmanla sana cok tesekkur edıyorum.. en zor anlarımda en dayanılmaz dakikalarımla yanımdaydın sevincimi paylaşırken mutlulugumu katlarken sen vardın..

belki seni hiç görmedim kanlı canlı dokunmadım ama bu kadar yakın hissediyorsam gönülden Kalpten sevdiğimsin canım arkadaşım SENİ ÇOK SEVİYORUM....

MUTLU YAŞLARIN HUZURLU YILLARIN OLSUN İNŞŞALLAH.. 
eşinle bitanecik Nehirimizle ailenle sevdikelrinle hep mutlu ol inşallah...

KALBİ GÜZEL YÜZÜ GÜZEL ARKADAŞIM... MUTLU YILLAR... 

Ceren Kuzumla seni kocaman kucaklıyoruz:) İYİ Kİ VARSIN..

02/25/2013 10:09:00

Basakcimm canimmm cok ama coook tesekkurlerrr cok mutlu oldum ben bugun sayenizde :)

Cerensinla canim cok tesekkur ederim :)

Aynurcum sanada cok tesekkur ederim canimm

Ve ceydammmm cancanimmm tontonumun guzel anasiii cok tesekkur ederim aglatiyosunuz siz beni ama yaaa iyiki varsiniz ve iyiki tanimisim sizleriii

Hepinizeee mucxxxx mucxxxxx :))))

02/25/2013 10:15:00

Yağmurum

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.

kuzunla seni çok çok öperim birtanem:)

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...