Bigenin oğlusu UMUT'un Doğum günüsü:))

<123456>
12/18/2012 07:29:00

Anasını ayrı kendini ayrı sevdiğim güzel evladım;

Umut paşa:) Akıllı bıdık:)

3 yaş bal yaş oldun artık he mi:)) Konuşurken suratının aldığı halleri, koca koca gözlerini yediğim yavru:))

Şansın, bahtın açık olsun...Hayat sana hep gülsün oğlum. Sevdiklerinle beraber uzuuuun yıllar musmutlu yaşayasın. Yıllar yıllar sonra yine Öykü ile yan yana gelebilesin:)

Kocaman öperim seni kuzu:)

Bigem,

Allahım sizi hiççç ayırmasın...Güzel yavrunla birlikte hayat size hep güzel baksın:)

Çok öperim can arkadaşım, canımm arkadaşım..İyi ki varsın:)

Öperim sizi:)

Ynt: Bigenin oğlusu UMUT'un Doğum günüsü:))

12/18/2012 07:34:00

Umudum

Yeni yaşın kutlu olsun kuzum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

12/18/2012 07:39:00

doğum günün kutlu olsun umut nice sağlıklı yaşların olsun senide tebrik ederim bige

12/18/2012 07:40:00

tatlı dillerini sevdiğim umut , iyi ki doğmuşsun be yavrum. 

o güzel bilmişlikleriyle bizleri gülümseten çocuk, iyi ki doğmuşsun - da anneni tanımışım- 

hayat hep gülümsetsin seni, annenle, babanla mutlu bir ömrün olsun. bizim hayatımızdan da eksik olmayın.
seviyorum sizi.

12/18/2012 07:46:00

mutlu yıllar umut, kocaman mı oldun sen ne!!!

12/18/2012 07:48:00

Akıllı, yakışıklı, tatlı dilli canım yavrum. Önünde nice nice uzun ve mutlu yılların olsun.  Görmeden tatlı diline hayran olduğum kuzum. Allah annen ve babandan ayrı koymasın seni hiç bir zaman. İyi ki doğdun ve sayende iyi ki anneni tanıdım. 

Bigecim seni ve oğlunu çok öpüyorum.

12/18/2012 07:48:00

Teyzosunun birtanesi,can oglu,Ali Umutu...iyi ki dogdun.nice ozgur,saglikli yillarin olsun.diledigin gibi yasa canim oglum.Bige'm,canim ablam,iyi ki dogurdun pasamizi,iyi ki tanidim seni.uzun upuzun yillariniz olsun...seviyorum sizi...

12/18/2012 07:59:00

Kuzenimin biricik oğlu, yeni yaşın sağlıkla, mutlulukla, booool gülücüklerle geçsin canım benim:)

O bal anan, yeterince ballandırmış seni, ama daha da tatlansın hayatın işşallak:)

Ömrün boyunca, şansın, bahtın hep açık olsun, keyifle geçen, iyiliklerle karşılaştığın upuzuuunn bir ömrün olsun kuzum benim.

Öperim seni ve ananı:)))

12/18/2012 08:05:00

iyi ki doğmuş Umut, tüm sevdikleriyle birlikte , sağlıkla , mutlulukla geçen nice yılları olsun.

12/18/2012 08:08:00

Umutcum,akıllı,anasının kuzusu,Can'ın abisi güzel çocuk 3 mü oldun sen şimdi harika:)) önünde çook uzun bir hayat var.sağlıkla,mutlulukla,huzurla geçsin canım.doğumgünün kutlu olsun,anneciğin ve  babacığınla nice yıllara kuzum...
bigecim iyi ki doğurmuşsun seni de çok çok öperim...

12/18/2012 08:08:00

iyi ki doğdun Umut, tüm sevdiklerinle birlikte , sağlıklı , mutlu geçen nice yılların olsun.

sevgilerle

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...