Bigenin oğlusu UMUT'un Doğum günüsü:))

Ynt: Bigenin oğlusu UMUT'un Doğum günüsü:))

12/18/2012 12:42:00

teşekkür ederiz 3 yaşındaki oğlum ve ben :)

12/18/2012 12:54:00

nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun:)

12/18/2012 12:55:00

iyiki dogdun umutcum, kizimin gelecekteki abisi, bekliyoruz seni, anneni de getirebilirsin istersen ve tabi babani da :)

12/18/2012 13:22:00

Nıce mutlu uzun yıllara dogum gunun kutlu olsun umut:)

12/18/2012 13:57:00

nice sağlıklı senelere 

12/18/2012 14:14:00

Yakısıklı Umut iyiki dogdun.. hayat sana hep guzel gunler getirsin.. nice saglıklı mutlu yıllara cok opuyorum..

12/18/2012 14:16:00

İyi ki doğdun Umutum.Nice mutlu yıllara.Her yaşın bir öncekinden daha güzel mutlu ve sağlıklı olur inşallah

12/18/2012 14:20:00

Umutcum, doğum günün kutlu olsun, sağlıklı mutlu nice yaşlara ..    Bigecim, seni de tabrik ederim şekercim, öpücükss. :)

12/18/2012 20:45:00

Umut pasam, aklini sevdigim,dillerini sevdigim, sifatini sevdigim,hele hele anasini cok cok sevdigim bal kuzum,

Annenle tanistigimizda Berkayla ikiniz 6 aylik miniminnak bebektiniz,

Disiydi,ek gidaydi,asiydi,emekledi,yurudu,uyudu,uyumadi,ilk yasi,terrible,horrible derken kocaman 2,5 yil su gibi akti gitti...

3. yasin kutlu mutlu olsun, yeni yasin ve tum omrun nese,saglik,sans ve senin gibi guzelliklerle dolsun,

adin gibi umut dolu bir hayat sur, yolun hep aydinlik olsun,

Anneciginle ve bababciginla mutluluk icinde yasatacagin upuuzuuun bir omur diliyorum canim kuzum:)

Iyi ki dogdun ve sayende anneni tanidim, ikinizi de operim guzel yanaklarinizdan:)

Dipnot: Bunu es gecemeyecegim affet beni kuzum 3. yasinda birazcik daha sakin ve yavas hareket edecegin,totonuzun yer gorecegi,dusmelerden,kazalardan,tehlikelerden uzak gunler diliyorum ekstradan:) birgun bunu okuyunca bana kizmazsin umarim;)

12/18/2012 20:49:00

Nice mutlu yılların olsun Umut...Bigecim tebrik ederim seni de...,Nice mutlu yıllarınız olsun birlikte

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...