Deni..Denizim..Özgür Denizim..

Ynt: Deni..Denizim..Özgür Denizim..

02/15/2013 07:19:00

doğum günün kutlu olsun özgür deniz. nice mutlu yaşlara. seni de kutlarım sevilcim :}

02/15/2013 08:05:00

nice yıllar Deniz,sağlıklı,huzurlu güzel yıllar:))Seviliciğim anneliğinin yıldönümü kutlu olsun:)

02/15/2013 08:27:00

nice güzel yılların olsun Deniz, annenle babanla tüm sevdiklerinle musmutlu sıcacık bir ömrün olsun.

02/15/2013 08:32:00

özgür denizim,güzel ikizimin baldan tatlı kuzusu nice yıllara,doğumgünün kutlu olsun kuzucum:) seni sabırsızlıkla öpmeyi bekleyen bir teyzen var bodrum da,çabuk gel olur mu:) sevilcim annelik yıldönümün kutlu olsun çok çok öperim seni muckkk:)

02/15/2013 08:51:00

Özgür Deniz'im, adı güzel kendisi bal kuzum.

doğum günün kutlu olsun:)
Yeni yaşında terrible two'ların az, uykuların bol olsun. O güzeller güzeli anan da dinlensin bu sene biraz:)
Sevilimou, seni ve Deniz'imi çok öperim o güzel yanaklarınızdan canım benim:)

02/15/2013 08:55:00

Mutlu, bol uykulu yıllar Deniz!!!!:)

02/15/2013 09:24:00

Nice nice sağlıklı, bol uykulu ve bol kahkahalı yaşlar dilerim Deniz'e :))

02/15/2013 10:04:00

İyi ki doğdun Özgür Deniz. Yaşamın hep güzellikleri sunsun sana. Anneni ve seni çok öperim.

02/15/2013 10:35:00

Özgür  Denizimmm

Yeni yaşın kutlu olsun güzel kuzum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevilim canım benim anneliğinin yıldönümünü kutlarım. Kuzumla seni çok çok öperim

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

02/15/2013 12:37:00

iyi ki doğdun özgür deniz, nice mutlu yıllara, yaşlara, sağlıkla, sevgiyle, huzurla. ömrünce gülsün yüzün, gülen yüzün hiç solmasın ve inşallah yeni yaşınla birlikte annene de bol uykulu geceler nasip olsun. :) tebrikler sevil.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...