ilkokul 1.sınıf

02/04/2011 09:56:00

çoçuğu ağustos 2005 doğumlu olan anneler seneye 1.sınıfa mı göndereceksiniz yoksa anasınıfınamı benim kafam karışık neyapacağıma tam karar veremedim..

Ynt: ilkokul 1.sınıf

02/15/2011 07:31:00

Oğlum mayıs 2005 doğumlu ve bu sene ilkokula gidecek. Ağustos doğumlu çocuklar da gidebilir aslında. Ama ilkokul öğretmenleri ve eğitimciler, aslen çocuğun fiziksel ve mental durumunun önemli olduğunu söylüyorlar. Yani çok ufak tefekse, ya da anaokulunda kitap faaliyetinde hiç dikkatini toplayamıyorsa bir sonraki sene gidebilir tabi ki. Önemli olan çocuğun okuldan soğumaması. Bir de şu var, okula gitmeyip 1 sene daha anaokuluna giderse ordan da sıkılabilir. Kolay gelsin.

Ynt: ilkokul 1.sınıf

02/15/2011 07:49:00

benim oğlum  20 ağustos 2005 doğumlu 2 yaşında malesef kreşe başladı bu yıl da ana sınıfında, fiziksel ve mental olarak uyum sağlıyor ama hala çok fazla oyuna düşkün, bir yıl daha çizgi vs çalışması yapmak istemez çok sıkıldı çünkü, seneye ilkokul 1 e başlıyor bu nedenle

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
4 - 8 Yaş Anneleri Nerdesiniz :)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...