biberona nasil alisacak

<1234>

Ynt: biberona nasil alisacak

01/07/2012 20:55:00

Zaten 6 Şubat'ta başlayacağım için son ana kadar benimle olsun istiyorum ama sanırım haklisin alıştırmam lazım hem kendimi hem de onu

01/08/2012 17:19:00

Kesinlikle alistirmalisin yazhan 1-2 sa cik disari esinle vakit gecir yemek ye alisveris merkezine falan git, yoksa birden cok koyuyo ayrilmak ama alisiyosun benim bugun bi haftayi gecti baslayali alistim bile calismak ii geliyo emin ol ama soylemem lazimki yorgunluk dahada fazla oluo eve gelip kendine bi dakka bile ayiramiosun zaten isten gelmissin yorulmussun hem kafaca hembedenen bide gel bebege bak yedir icir alt degistir uyut yemek yap hazirla sonra bulasik ay bide su camasiri atayim yada utu vardi ona bakayim ev zaten almis basini gidiyo su supurgeyi ne zaman acsam diye dusunuyosun :)

Ne olursa olsun sevgileri , isten gelince seni gordugunde ki gulucukler simarik coskular herbiseyi unutturuo dunyanin en guzel seyleri onlar

01/10/2012 10:11:00

Merhaba, size tavsiyem biberona alıştırmamanız. Ben pedodonti( çocuk diş hek.) AD'da arş. gör. siyim. 5 yıldır bu alanda çalışıyorum. Erken çocukluk çürükleri dediğimiz çürükler yaygın olarak  biberon kullanan minik hastalarımızda görülüyor. Bu konu ile ilgili yapmış olduğumuz klinik araştırmada özellikle ön dişlerinde çürüğü olan bir çok çocukta biberon çürüğüne rastlamıştık. Benim biri 8 yaşında diğeri 18 aylık iki oğlum var. Hiç bir zaman biberon kullanmadım. Tavsiyem kesinlikle kullanmamanız. Ayrıca emzikte çene ve diş gelişimini olumsuz etkiliyor.

01/16/2012 16:03:00

3 aylık bebek kasikla beslenebilir, biberon asla onerilmemekte..Arkadaslar bebeğinizin dişlerini mutlaka gazli bezle yada tulbentle silmenizi öneririm. 3 yasından önce Dis macunu kullanilmamaktadir. Ama Dis fırçası anne gözetiminde verilip dislerinin yüzeyi fircalamabilir. Bu basit önlemler bile inanın cocuğunuzun dişlerinin curumesind engel olacak. Yoksa 5 yas altı cocuklarda dolgu yapmak çok zor..

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0 - 2 yaş arasında bebeği olan Çalışan Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...