Nurtinin cicimi cici,tatlimi talimi kadini,karabiber Poyraz Burc'un ve sarı Pasa'nın annnesi tulin_burc un dogum günüsü

<123>

Ynt: Nurtinin cicimi cici,tatlimi talimi kadini,karabiber Poyraz Burc'un ve sarı Pasa'nın annnesi tulin_burc un dogum günüsü

01/03/2013 17:40:00

ya ilk kez senin icin yaptim boyle bir sey,yazim hatalarimda var ya neyse artik :)

Ynt: Nurtinin cicimi cici,tatlimi talimi kadini,karabiber Poyraz Burc'un ve sarı Pasa'nın annnesi tulin_burc un dogum günüsü

01/03/2013 18:27:00

nice mutlu yillara tulin :)

01/03/2013 20:12:00

Tülinim

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

01/03/2013 22:16:00

Nice yıllara, sağlıkla huzur ve mutlulukla inşallah :)

01/05/2013 16:41:00

Son nokta koyayim. Violet haticeme basta olmak uzere yazan herkese gonulden minnetlerimi sunarken yazmayanlara ruyanizda cadilar gorun diyorum :-P.

Saka saka... Hepinizi cok seviyorum...

01/05/2013 19:07:00

kuzunun doğum gününü kutlarım sağlıklı huzurlu yıllar geçirmesini dilerim allahtan:)

01/05/2013 20:10:00

Tülincim biraz geç kalmışım ama anca yetiştim idare et ;) doğum günün kutlu olsun canım, nice nice mutlu yıllara...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...