antalyadan ardahana :)

09/05/2012 13:24:00

merhaba kizlarrr :)

corbada bizimde tuzumuz bulunsun dedik :))

simdiii antalyada cok sevdigim bi abimin bahcesi var epey bi buyuk ve organik tarim yapiyorlar biz tum truncgillerimizi narimizi ve avakadomuzu ordan getirtiyoruz gecen sene biz ve bizimke birlikte birkac aile meyve severler olarak 1 tona yakin urun tuketmisiz :)

simdi bahcemizdekileri yaziyorum

limon 0.75 krs

avokado nar portakal mandalina bu sene icin 1.25 ile 1.5 TL bana ozel arasinda olacagini soyluyor bu arada bu sene narda kitlik varmis nar fiyatlari ucacak.diyor biz etkilenmiycez umarim :)))

esimin babasi her yaz ardahanda oluyor ve aricilik.yapiyor hobby olarak sadece kendimize es dosta ama bu sene arilar asiri sicaklardan pek bi bal yapmamis bu yuzden bal fiyati veremiycem gecen sene yine bal olmamisti bu seferde soguklardan ama piyasada her daim bal oluyor nasil oluyorsa marketler bal dolu :(

gurcistandan ozel olarak sadece aile efradi icin bi 50kg bal siparis etmis bi tanidik vasitasiyla o gelirse ve iyi cikarsa ayni yerden alma imkanimiz olabilir birkac kg daha sizleri haberdar ederim

yine ardahanda akrabalara tereyag ve peynir yaptirtiyor

tereyag 14 TL

eski kasar 15 TL

arkadaslar yazdigim fiyatlarin hicbirine kargo dahil degildir.

meyveler icin hersene bi kargo sirketiyle anlasip ucuza tasitiyoruz ama meyvelerin kolileri buyuk bastan soyliyeyim tek tip koli yapabiliyorlar pek ugrasamiyorlar ufak tefek kutularla orn. bi nar kolisi 22 -23 kg geliyor bunun kargo masrafi ort. 10 tl oluyordu ist. icin bu seneki fiyatlari ogrenir sizlere bildiririm :)

benden simdilik bu kadar aslinda belki baska urunler daha cikabilir ama bi arastirmak lazimmm

Ynt: antalyadan ardahana :)

09/05/2012 13:31:00

bal için üzüldümmm kaşar ve avokadoyu değerlendireceğimm inşş. :D

öpüldünss

Ynt: antalyadan ardahana :)

09/05/2012 13:34:00

basagim gurcistandan gelen bal bi gelsin test edilsin kp onayindan gecsin belki musade alirsam bi 5 kg mini dagitmaya calisirim :/ bu arada aldiginiz ballara aman dikkat edin baksaniza yine balda sikinti varmis :/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
yörenizin en meşhur şeyi ne?birbirimize temin etsek mii?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...