BEBEK BEZİNDE İNDİRİM!!!!

<1234>
10/03/2010 19:32:00

12 EKİM SALI gününe özel REAL MAĞAZALARINDA PRİMA JUMBO PAKET + 2 PAKET ISLAK HAVLU HEDİYELİ 16,50 tl. ADET SINIRI VAR. HER MAĞAZADA 300 ADET MEVCUT.

30 eylül-13 ekim ARASINDA MİGROSTA PRİMA MEGA PAKET ALANA İKİNCİSİ % 50 İNDİRİMLİ. PAKET FİYATI 22 TL. İKİNCİSİ 11 TL. PAKET 16,50 TL YE GELİYOR. BUNDA ISLAK HAVLU YOK. AMA KAMPANYA ADETLE SINIRLI DEĞİL VE 13 EKİME KADAR.

Ynt: BEBEK BEZİNDE İNDİRİM!!!!

10/03/2010 20:14:00

baya güzel indirim var 12 ekime kadar.. sağolasın :)

10/03/2010 20:20:00

ıslak mendilli olan kampanya carrefourda da var ben ordan aldım..Migrostakini bilmiyordum..teşekkürler Pınarcım...

10/03/2010 20:50:00

oldukça iyiymiş.teşekkürler..

10/03/2010 21:50:00

Geçenlerde 2 ıslak mendilli mega paket (dev ekonomi değil) görmüştüm migrosta 26.90 TL idi, dev ekonomi de ıslak mendilsiz aynı fiyattı... 2 ve 5 no aldım birer tane, sonra aynılarını real'de 19.90 TL'ya gördüm maalesef. Bugün migrosun ikincisi %50 kampanyasından 2 paket aldım 5 no. Ama ne zaman biteceğini bilmiyordum, teşekkürler Pınar'cım.

10/04/2010 08:54:00

eşime soyledim iş dönüşü alacak:)))

teşekkürler paylaşım için:)))

10/04/2010 09:23:00

2. kalite oldugunu soyluyorlar kampanyalı bezlerin

bu konuda bilgisi olan var mı????????

10/04/2010 09:43:00

Realdekini bilmiyorum ama Migrostaki indirim için birşeyler söyleyebilirim.  3 numara mega paketlerde normalde 80 adet bulunuyor, ama Migrostaki kampanyalı mega paketlerde 74 adet var.  Tüm numaralarda da durum bu.  Ben 2 paket alıp eve gelince durumu farkettim.  Kalitesini henüz paketi açmadığımdan bilemiyorum, umarım onda da sorun yoktur. 

10/04/2010 09:59:00

çünkü migrostaki mega paket(74 adet) realdeki jumbo paket(80 adet). ne farkları var bilmiyorum ama katologlarda jumbo/mega paket ayrımı var. realdeki indirim daha uygun. hem 2 paket alman gerekmiyor hem de ıslak mendil hediyeli hem de 80 adet. ancak real sadece 12 ekim günü bu fiyata o da stokla sınırlı satacak. migrosun kampanyası 9 gün daha sürecek.
arkadaşlar aynı paket hiçbir değişiklik yok. eşim realde genel müdürlükte. hoş et bölümünde ama tüm marketlerin kataloglarını sürekli takip ediyor.ev katalog dolu. merak etmeyin ben sizi burdan sürekli bilgilendiririm:))
birde gratiste prima 54 adet (3 numara) olanı 12,99. carrefourda aynı paket 15,05 tl. 4 numarası kaç adetti hatırlamıyorum. 40-50 arası herhalde bir sayı.

10/04/2010 10:45:00

teşekkürler tunam10 bilgilendirme için

eşinizin ürünün 1. kalitemi yoksa 2. kalitemi oldugu konusunda bilgisi olabilir mi acaba??

satın alımlarda firma tarafından bu bilgiler veriliyordur heralde..

gerci real yasadıgım sehirde yok :))))))))))) nedense bi an migros olarak düşünüp yazdım :)))))))))))))))

10/04/2010 11:03:00

eşim dediğim gibi et bölümünde ama o da yoğun promosyon katolog çalışmaları yapıyor.
bildiğim kadarıyla promosyonlu ürün için her seferinde ayrı mal gelmiyor. mesela depoda 500 paket bez varken eğer indirim olursa eldeki ürün indirimli fiyattan satılıyor. ki söz konusu olan bebek bezi gibi depolanan bir ürün. yani öyle ayrı bir parti üretim olduğunu düşünmüyorum. ki yine mağazalarda gelen partiler kalite bölümünden geçiyor. ürünün kalitesi sürekli kontrol ediliyor. bu işi büyük mağazalar daha ciddiye alıyor benim gördüğüm kadarıyla. birde indirimli satışlarda sadece firma değil mağazada kar marjını kısıyor. yani bu sadece firmaya yüklenen birşey değil. o nedenle kaliteyi düşürmesi gerekmiyor. birde bu promosyon dönemlerinde satış adedi oldukça yüksek olduğundan ciroları yetiyor.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...