BEBEK BEZİNDE İNDİRİM!!!!

Ynt: BEBEK BEZİNDE İNDİRİM!!!!

10/04/2010 11:24:00

hımmmm cok acıklayıcı oldu teşekkür ediyorum bilgilendirme için

gidip alalım aksam :))))))))))

10/04/2010 12:20:00

Büyük bir markanın indirim yapıp 2.kalite ürün satması bence çok mantıksız, ki büyük bir firmadan bahsediyoruz, mantıksız olan bir şey yapacak olsa zaten zamanında büyük bir firma olamazdı. :)) Tekerleme gibi oldu ama öyle. Üstelik sadece fiyatı uygun diye başka bezleri kullananlar da prima deneyecek ve 2.kalite ürün alırlarsa primayı öyle zannederler ve marka müşteri gözünde değerini yitirir.

Ben paketleri açmıştım dün, bez torbamıza doldurduk bile, kullanıyoruz birebir aynı, hiçbir fark yok. ;)

Ha bu arada biliyorsunuz eskiden en büyük bez paketi ikiz paketti, yani ikili. Şimdilerde 3 ve 4 katı bez içeren var galiba, böyle olduğunu tahmin ediyorum. Mega, jumbo, dev ekonomi falan. :) Ama firmalar zaman zaman bir anda paketlerdeki bez miktarını azaltıyorlar, bunu daha önce Huggies'de fark etmiştim. :)

Tekrar teşekkürler Pınar'cım. Seni izlemeye devam edeceğim. :)

10/04/2010 12:41:00

Benim şimdiden depo yapmam mantıklı olur mu? Bebeğin ne zaman, kaç kg. doğacağını, hangi bezi kullanacağımızı bilmiyoruz. Prima yenidoğan aldım bir paket ellilik, beş altı gün idare eder ancak bizi.

10/04/2010 12:44:00

2 paketin de üzerinde mega paket yazıyor gibi hatırlıyorum ama belki yanılıyorumdur.  akşama kontrol edicem.  ben sadece ikiz, mega ve dev ekonomi boyları var sanıyordum. öğrenmiş oldum, bi de jumbo varmış :)

10/04/2010 13:02:00

bu kampanya premiumcare'lerde yoktur sanırım yeni ürün oldugu için değil mi?

10/04/2010 13:19:00

perihan, bebegin dogum kilosuna cok bagli. o yenidoganlar 1 numara mi oluyor, 2 numara mi?

10/04/2010 13:24:00

1 bile değil Ülkü, yenidoğan 2-5 kg. arası olarak geçiyor.

10/04/2010 13:30:00

perihan yenidogan'dan baska alma bence. 1 numaradan 1 tane al yeter. bebegin belki kilolu dogar ve insallah çabucak kilo alirsa çok çabuk 2 numaraya bile geçersiniz. ayrica burda da görüldgü üzere sürekli kampanyalar oluyor, bir sekilde takip edip indirimden alirsin vakti gelince. bosuna evi bez doldurmaya lüzum yok bence. ama illa alicam bez dersen biz en çok 4+'dan kullandik; hala da kullaniyoruz; gerçi Beyza bayagi bezsiz bebek profilinde ama neyse evde o var diyelim. ayrica gene nurturia'da bir yerde Prima'dan sonra en iyi bebek bezinin BIM'lerde satilan (Jenny ...) oldugunun yazildigin hatiliyorum (bir arastirmadan bahsediliyordu). ben henüz deneme firsati bulmadim, çünkü yazin kampranyadan faydalanip iki büyük paket almistim Beyza da bezsiz bebe profili sebebiyle 2 aydir bitiremedi daha bezlerini.

10/04/2010 13:32:00

hic alma o zaman perihan.
biz direk 2 numaradan baslamistik ornegin.

10/04/2010 13:53:00

perihan doğduğu hafta 1 numara kullandık.4 günde bitti.Tekrar 1 numara aldık ama kızımız geçen hafta büyümeye geçti ve 1 numara bacaklarını sıktı.Bu sebeple ikinci paket bitmeden 2 numaraya geçtik.Gördüğüm kadarıyla bebekler 2. hafta ve 3. hafta epey büyümeye geçiyorlar.Bence iki paket 1 numara almaktansa bir paketini 2 numara al, nasılsa bir gün 2 numaraya geçeceksiniz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...