BEBEK BEZİNDE İNDİRİM!!!!

Ynt: BEBEK BEZİNDE İNDİRİM!!!!

10/05/2010 11:58:00

SEN Bİ TANE 1 NUMARA AL(EN KUCUK PAKETTEN)28 LİK ALMISTIM BEN..Bİ TANEDE 2 NUMARA AL.... BASKA DA DEPOLAMA

HEM HANGİSİNİ SEVECEK BEBEGİN, BUNUDA BİLEMEZSİN ŞİMDİDEN..

HERKES DEPOLA DİYİP DURUR O DÖNEMDE

O LAFLARA KULAK ASMA

BİZEDE COK SOYLEDİLER VAKTİ ZAMANINDA , EŞ,İMİN GÖZÜ COK KORKMUSTU, BEZ COIK MU PAHALI DİYE, EVET PAHALI OLABİLİR AMA ALIP DEPOLAMAYA GEREK YOK, HANGİ NUMARADAN NE KADAR KULLANACAGIN BELLİ OLMUYO

BEN 1 NUMARADAN 1 PAKET KULLANDIM, 2 NUMARADAN NE KADAR KULLANDIM HATIRLAMIYORUM AMA EPEYDİR 3 NUMAARA KULLANIYORUZ..

10/05/2010 12:31:00

Merhaba arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim bu indirimlerden faydalanmak istiyorum.En uzun süre kaç numarayı kullandınız genellikle.yeni doğan için 80 li paket çok olur mu?

10/05/2010 17:17:00

Yenidoğana günde ortalama 10 bez gidiyor yani 80 adet 8 gün demek. :) Yaklaşık 1,5-2 ay 1 no kullandık biz her iki bebişte de. Ama en çok 4+ numara kullandık. ;) 45 gün 1 no, 45 gün 2 no gibi düşünürsen 400'er tane falan 1 ve 2 no lazım. 5 tane 80 adetlik mesela. :)

Sevgiler. :)

10/05/2010 22:27:00

Eee artık Irmak'tan sonra tecrübe konusunda terfi ettim. ;)

Yağmur 3,090 gr,
Irmak 3,140 gr doğdu.

Doğum kiloları da gelişimleri de hep ortalama gitti. Her ikisinde de 1 no bile büyük geldi bir süre bize. :)) Birkaç aylıkken 3-4 no beze geçenler de var hehehe.

10/19/2010 10:38:00

arkadaslar bezlerin bazılarında sorun var

paylaşayım dedim

o gun eşim gitti migrosdan 2 paket bez aldı

dune kadar sorun yasamadım ama dun altına bagladıgım 2 bez de, sızdır dı, nasıl mı?

altını degiştirirken şok gecirdim resmen, bezin dış kenarındaki fırfırlarının lastikleri çekilmiş, dümdüz olmus, oglumun altı acıktı resmen:(((

bugune kadar boyle sorun yasamamıstım ve bu sorun beni gercekten cok hayal kjırılklıgına ugrattı:((((((

dikkat edin derim size..

10/19/2010 13:09:00

Kuzunun annesi bu dediğin prima mı?

Ben prima ile başladım sonra bir ara huggiesciydim, sonra tekrar prima huggies karışık gittik, şimdi de elim primaya alıştı. Ama bence premium care yumuşacık, çok güzel.

10/19/2010 13:15:00

premium carede genelde indirim olmuyor di mi ayşegül.

10/19/2010 13:20:00

Irmak doğduğunda biraz indirim vardı ve ıslak mendil hediye ediyordu, tabi o zaman piyasaya yeni sürülmüştü, daha sonra görmedim.

10/19/2010 13:24:00

merhabalr, indirim olayını gorunce gruba uye oldum. biz de prima kullanıyoruz,genelde memnunum ama eşimin bir akrabası aldığı paketten memnun kalmayınca primaya mail atmış, hemen yeni paket göndermişler. eğer buyuk paketse uğraşmaya değer, bilginize.

10/19/2010 14:11:00

prima yeni bi bez çıkarıyomuş. daha yumuşa, daha emici. bekleyelim bakalım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...