9 Eylül kıpırdaması icin ayrı başlık acalım dedik burdan liste oluşturalım

Ynt: 9 Eylül kıpırdaması icin ayrı başlık acalım dedik burdan liste oluşturalım

09/06/2012 14:08:00

Evet kızlar oyun abisi kılığında çocuklarımızı eğlendirecek kişi.Palyançodan çocuklar korkuyor dedim mickey mause önerdi ama onu başkası yapacaktı kıyafetin içine sığamıyormuş çünkü.Ben daha önce çocukların doğum gününde çağırdığım ve çok memnun kaldığımdan onun gelmesini istedim.Oda bu fotoyu gönderdi okeyledim bir sorun yok 

09/06/2012 14:09:00

bu animatör mü geliyor kanırım gelecek çocuklar palyaçodan korkuyostümü ne olacakmış genel olarak sor

09/06/2012 14:12:00

Palyonço kostümü değil ki bu bahçivan kıyafeti sadece burun var eğer çok korkarlarsa çıakrtırız. Palyanço daha farklı oluyor

09/06/2012 14:13:00

09/06/2012 14:14:00

Palyanço kıyafeti bu şekilde Oğuzun doğum gününe gelmişti. Bence bahçivan kıyafetli oyun abisi kılığı gayet uygun bir tek burundan korkarlarsa korkarlar onuda çıkarıtırz

09/06/2012 14:17:00

Arzum amma karışık yazmışsın şimdi çaktım köfteyi bu resimdeki gibi gelecek zira mickey mause ile gelseydi farklı biri gelecekti o kostume giremiyor çünkü volkan bey mickey mause'de çok becerikli değil doğum gününde bönbön bakmış çocukları hiç eğlendiremişti.

Volkan beyin performansını bildiğim için özellikle onun gelmesini istedim.Çocukları çok güzel eğlendiriyor ve oynatıyor

09/06/2012 15:02:00

dilek laptop azizliği bakmadan yazmışım saçma bişey çıkmış ortaya :) bende balon aldım bugün tabi herkes gelmeden 100 taneyi nasıl şişiricem henüz bilmiyorum :)

09/06/2012 15:05:00

Biz de geliyoruz

09/06/2012 15:07:00

Arzu bizde pompa var merak etme :) Nesrin de gelecek Necladan emin değilim erken kalkamaz o :)

09/06/2012 15:41:00

yuppiii

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...