Karşıyaka tarafında çok fakir, 5 aydan küçük bebişi olan aile tanıyor musunuz?

07/09/2011 10:56:00

Merhabalar,

Ben bostanlıda oturuyorum. Kızımın bir miktar eşyasını GERÇEKTEN fakir ailelerle paylaşmak istiyorum. Bu tarafta bildiğiniz birileri var mı?

Kızım henüz küçük. Aslında hamilelerle paylaşmak daha mantıklı. Benimkisi kış bebeği, şubat doğumlu. Ben de kasım-aralık-ocak-şubatta bebek bekleyen bir aile bulursam iyi olur.

Ynt: Karşıyaka tarafında çok fakir, 5 aydan küçük bebişi olan aile tanıyor musunuz?

07/09/2011 11:27:00

Aslında sanki biraz beklesem, şuan hamile olan, benim gibi şubatta ya da ocak-mart gibi doğum yapcak biriyle paylaşsam daha iyi, en azından mevsimi tutar, kıyafetler olur. Şubat mart gebelikleri de daha yenidir. Aklınızda bulunsun, en azından gebeliğin üç ayını bitirsinler paylaşacağım.

Ynt: Karşıyaka tarafında çok fakir, 5 aydan küçük bebişi olan aile tanıyor musunuz?

07/09/2011 11:27:00

ben bucada oturuyorum bu tarafta var ama siz sanırım karşıyaka istiyorsunuz özellikle

07/09/2011 11:28:00

40 ı geçen perşembe bitti

07/09/2011 11:28:00

Ne kadarlık o bebek? Ben ulaşımım kolay olsun diye düşündüm

07/09/2011 11:30:00

Şuan benim kızım küçük, şubat bebeği, yenidoğan kıyafetleri kışlık, ona uymaz herhalde, minikse belki

07/09/2011 11:32:00

aaa ewt kışlık kıyafetse olmaz tabiiki cnm

07/11/2011 06:08:00

merhaba, ben de bostanlı da oturuyorum. Bana gelen yardımcı bayan, komşusundan bahsetmişti. doğum yaptıgından. durumu çok mu kotu bılmıyorum ama isterseniz sorabılırım.

07/11/2011 09:21:00

Bir arkadaşla iletişime geçtim, hamile bir bayan tanıyorlarmış, eşi de işsizmiş. Onunla olmazsa konuşuruz. Teşekkür ederim.

10/07/2011 10:44:00

iremege henüz 20 günlük kız çocugunun annesi haber gondermıs bana..bana gelen kadının tanıdıgı "hiç durumu yok, ne verırsen alır" dedi.. ben eliz'in kuculmuslerını gonderecegım, senın de eklemek ıstedıklerın var mı? senınkıler erkek ama kız erkek ayırımı yapmayacak kadar durumu yok:( baska vermek ısteyen var mı? karsıyaka tarafında olursa ben aracı olup gelıp evınızden alabılırım...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...