3. Geleneksel Sapanca Buluşması

Ynt: 3. Geleneksel Sapanca Buluşması

04/14/2011 21:56:00

Gelmeyi arzu ediyorum. Okullar kapanmadan olsa daha ii olur.  Ama olmazsada çok dert değil her tarih bize şimdilik uyar. Bir tarih yazmak zorundaysak 5 olsun:))

04/14/2011 22:05:00

Başak gariptirki bu başlığa hiç dikkat etmemişim,başında Sapanca görünce bölgesel düşündüm zaar...Sanırım bizde gelicez tarih sorun olmaz sanırım neticede pazar,anladığım kadarıyla günübirlik bir etkinlik kalmaneyim yok...26'sı benim doğum günüm 26 sı olursa orda kutlarız artık çocuklarla:)))

04/15/2011 07:17:00

gelebilecekmiş gibi heyecanla takip ediyorum listeyi:)mesafe çok uzak ama uygun bir tarih olsaydı şartları zorlayacaktım yine de.bana en uymayan 5 haziran çıkacak gibi görünüyor

04/15/2011 08:39:00

Merhaba, 5 Haziran bizim için de uygundur... İlk ikisini kaçırmış bulunuyoruz ancak takipteydim, mutluluk fotoğraflarını ve röportajları izlemiştim :_)

04/15/2011 08:57:00

benim ilk sapanca bulusmam olacak bu:)

haziran ayının tamamına uygunuz, hastalık ya da baska kotu bir supriz -nukleeer sızıntı/deprem vs. vs.- olmazsa tabi.

yurtdısından katılacak olan arkadasları gormeyi ve onlarla tanısmayı gercekten isterim. banu'nun, demdem'in, zelal'in, olursa avbi'nin-olur mu ki acaba- oldugu tarihlere yazabilirsiniz adımı. avbi, hu huuu?

banu, zelal, sadece babalar gunune mi musaitsiniz? o tarihte katılım cok az gibi?

bir de basak oylama bu oyle degil mi?
eger oyle ise beni yurtdısından gelecek olan arkadasların kısmına yaz lutfen,
yurticindekileri gorme sansım var ama yurtdısındakileri ancak bu vasıta ile gorurum.

boyle iste:)

04/15/2011 08:59:00

Sanki kocayı ikna ettim...Bizde gelebiliriz:))))

04/15/2011 09:03:00

hulya ne iyi olur,
kocalar sart degil yahu,
dilersen bizimle gelin,
alalım sizi bir yerlerden,
olmaz mı?

gecen sefer de ikna olmustu hulyacım, yarı yoldan donmustuk biz, ben cesaret edememistim o mesafeye:( biraz tuhafım:( sadece sasırıyor benim kocam. bu kadar hayatıma dahil etmemi garipsiyor, gelsin diger babalar ile tanıssın bakalım nasıl olacak?

boyle iste.

04/15/2011 09:04:00

@ica: Basak'a sormussun ama ben de cevaplayayım. Bu bir oylama degil. Kime hangi tarihler uygunsa onları yazıyor....

04/15/2011 09:05:00

mersi.
oylama sandım.

04/15/2011 09:08:00

5 haziran olucak büyük ihtimalle. düğüne gitmeyeceğim bu durumda.tatil dönüşü sapanca ohh kıprak kıprak.zenciye dönmiyim bari tatilde. bebeler korkmasın:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...