3. Geleneksel Sapanca Buluşması

Ynt: 3. Geleneksel Sapanca Buluşması

04/15/2011 09:21:00

oyleyse soyle diyeyim,
ortaya konusayım;

madem oylama yok,

hakikaten yurtdısından geleceklere gore kendi tarihlerimizi ayarlamak uygun olur fikrimce. tabi basarabilirsek. hani her tarih uygunsa, adımızı yurtdısından gelen arkadasların oldugu tarihe yazdırabiliriz mesela. boylece onlarla da tanısmız oluruz, ne iyi olur:)

selamlar,
bol gunesler.

yanlıs okumadıysam -okuduysam da duzeltin lutfen- eger, 5 haziran'da yurtdısından katılacak olan yok, oyleyse beni 5 haziran'a yazmayın lutfen.

04/16/2011 09:49:00

İca, tesekkurler :) babalar gunu disinda uygun tarihiniz yok mu soruna cevabim: o tarih en garantiye yakin tarihti benim icin. Ama daha planlarimiz %100 net degil. Kardesimin durumundan dolayi da son ana kadar tam netlesmez sanirim. Baska tarih olursa -ki oyle olacak gibi- eger esneme sansim olan bir durumda olursam uydurmaya calisacagim mutlaka. Ama ihtimal cok daha kucuk olacak.

Basak, zor bu isler ama senin dedigin her halukarda birileri mutsuz olurken birileri mutlu olacak. Mutsuz olanlar sana asla kizmayacak ama mutlu olanlar sana minnettar olacak cabandan dolayi. :) Dert etme yani hicbirseyi.

04/18/2011 06:21:00

son gelişmelerden sonra 5haziran bizim için çok daha uygun gibi.. Başakcım, sana zahmet, beni diğer tarihlerden sil canım...

04/18/2011 08:34:00

alakası yok bence,
niye kotu niyet aransın ki,
olur oyle,
kolay degil,
buyuk bir organizasyon...

okumadım tum yazısmaları, yurtdısındaki arkadasların uzulmesini okuyunca atladım zaten hemen onların tarihine. sadece o kısmı okudum sanırım. farketmez ama'ları bilmiyorum. illa birileri uzulecek de, onların durumu daha farklı diye dusunuyorum.

illa bugun mu netlesmesi gerekiyor? benim evdekilerle yine gorusmem lazım. kvalide ya da babam da gelecek cunku, yalnız gelemeyiz iki cocukla. onlara da bir sorayım artık hangisi kabul ederse onunla gelecegiz. ay yazmıssın yarına kadarmıs suremiz,,

yarın konusuruz artık,
kolay gelsin,
ve gecmisler olsun otit.

04/18/2011 08:42:00

başak banada her tarih uyar hepsine yazabilirsin

04/18/2011 11:33:00

Benim durumum net değil ancak en azından net olan şu ki biz 5 Haziranda gelemeyiz seçim öncesi..

Ama 19 ve 26 tarihlerinin ikiside bize uyar gibi görünüyor...

Başak sen beni her iki tarihe de yazarsan sevinirin aksi bir durumda ben seninle tekrar iritbat kurar ve net tarihi bildiririm...
Ama bugün net oalarak bana cevap vermeniz şart diyorsan eşimle konutuktan sonra tekrar dönerim ancak toplantıda olduğu için şu an ulaşamadım kendilerine:)

04/18/2011 11:37:00

Son ana kadar bekledim, şimdi yazıyorum. Bize de 5 haziran hariç bütün tarihler uyar(mış) beyim öyle dedi:))))))) Umarım bu kez katılırız, hem de Ankara'dan konvoyla:)

04/18/2011 11:43:00

Başakcım ellerine emeğine sağlık şimdiden. Her şekilde güzel olacak. Heyecanı dahi yeter :)

04/18/2011 11:51:00

bişey diicem.. baskın basanın olabiliyor mu?
yani ben uygun tarihe (ki o hangisi olur bilmiyorum) adımı yazdırmadan katılsam mesela.

04/18/2011 11:53:00

Baskın basanın tabi ki olur, hatta ne güzel olur:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...