Birlik-Yildiz civarinda kres onerisi

08/22/2012 14:09:00

Ankara'da birlik mahallesi ya da yildiz da 18 aylik cocuk kabul eden onerebileceginiz bir kres var mi? Oranda cok yer var ama uzak kaliyor, eve daha yakin bir yer bakiyorum. Sorularda arattim ama genelde baska semtler var, cok daginik bolgeler... Duydugunuz, bildiginiz bir yer varsa onerilerinizi bekliyorum. Kizimi (18 aylik) eylul itibariyle yarim gun krese vermeyi dusunuyorum...

Ynt: Birlik-Yildiz civarinda kres onerisi

08/22/2012 19:03:00

Cekirdek yuvayla gorustum ama 2 yas alti almiyorlarmis :(

08/23/2012 07:07:00

Magic Kids kreşi var 0-6 yaş arası çocukları kabul ediyolar. Cezayir caddesinde, size uzak kalır mı bilmiyorum tabii.

Kolay gelsin

08/23/2012 07:14:00

Pardon yaa, isimleri karistirmisim ben... Bugun gidecehim yer cekirdek yuvaydi zaten... Kabul ediyordu orasi 18 aydan itibaren :)

08/24/2012 17:45:00

Merhaba.. Ben oglumu sevgi yunuslari na gonderiyorum ve cok memmunum 18 ay gruplarida mevcut isterseniz gorusebilirsiniz... Yeni yapilan buyuk camii nin altinda yerleri..

08/24/2012 20:42:00

Dikkat etmediniz demekki cok fazla.. buyukce bir afisi var oysa ki.. Benden oneri size kres arastiriyorsunuz madem bu kadar dikkatsiz olmayin.. Etiklik konusuna gelincede tercih meselesi tabiki..

08/24/2012 21:06:00

Sevim eymen, kres soran gsh degil, ben acmistim konu basligini... Su an calismiyorum ama ailem sehir disinda ve dogdugundan beri dip dibeyiz ve son zamanlarda kizim bana iyice bagimli oldu ve bu sebeple hem onun sosyallesmesine yardimci olur hem de benim yukumu biraz alir diye dusunmustum. Ama dun birkac yerle gorusmeye gittim ve iceriye girerken gozlerim doldu ve bu isi biraz daha ertelemeye karar verdim... Onerin icin tesekkurler...

08/24/2012 21:39:00

Elif kusura bakma sanırım yanlış anlaşıldı gsh ye tepki verdim ben kızıyorum çünkü böyle düşünüldüğünde camii ile bagdastirilmamali dini egitim çünkü isteyen istediği egitimi verir kreş camii altında diye şarkı yerine ilahi öğretmiyorlar... İlahının yeri ayrı şarkının yeri ayrı..sonuçta biz oradan bir egitim alıyoruz ve bu ayırımı yapabilecek kapasitede insanlar olmasalar güvenip yavrumu emanet etmeyiz değil mı?

Ama Elif eğer kızınla böyle sıkıntılarınız varsa bence biraz sık dişini ve gonder sonucu senin icinde İdil icinde iyi olur bence..

08/25/2012 08:13:00

elif_idil hangi kreşlere gittin ve seni hüzünlendiren ne oldu paylaşır mısın.Bu sabah aldığım bir haberle şu an itibariyle ben de bir kreş arayışına girmiş bulunmaktayım. yıldızda oturuyorum ve görüşlerin çok faydalı olacak..

08/26/2012 07:43:00

ilk-iz kreşi şiddetle tavsiye ederim. büyük kızım gitti. çook memnunduuk...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...