40 günlük bebeğini yakan salak ötesi anne...

05/17/2010 22:58:00

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: 40 günlük bebeğini yakan salak ötesi anne...

05/18/2010 08:18:00

geçmiş olsun :( allah beterinden korusun. benim de bebeğim kırk günlük hep korkuyorum kazara birşey yaparım diye. o kadar küçükler ki tutmaya bile korkuyor insan, salak salak kuruyorum kafamda ya düşürürsem, ya öyle olursa ya böyle olursa diye

05/18/2010 19:18:00

Çok geçmiş olsun. Suyunuzun ısısını maksimum 50 derece olacak şekilde ayarlayın diyorlar. Kazalar da  başka evlerde, ya da misafirler varken daha çok oluyor ya zaten.

05/18/2010 19:58:00

üzülmeyin ne olur. kaza işte.
ben kaç kere kaşıktaki yemeğe üfleyip soğuttum diye egeye verdim ama kaşığın sıcağını hesaplayamayıp çocuğumun ağzını yaktım.
sonra istediğin kadar dövün ağla. oluyor maalesef.
sizi çok iyi anlıyorum. çok geçmiş olsun.

05/19/2010 21:27:00

COK GECMIS OLSUN ,BENIM ARKADASIMDA 40 GUNLUK YAVRUYU KARYOLASININ UZERINE YATIRMIS,SONRADA ORDA OLDUGUNU UNUTMUS ÖRTUY DUZENLEMEK ICIN VAR GUCUYLE CEKINCE COCUK BI TARAFA UCMUS,YERE DÜSMÜS,ANLATINCA GÜLSEMMI AGLASAMMI GIBI BI DURUM ORTAYA CIKMISTI.AMA HIC BI SEY OLMAMAIS ALLAH KORUYO KUCUK MELEK ONLAR..

05/19/2010 22:06:00

gecmis olsun, insanin ici sizliyor ama iyi olduguna sevindim.

hazel, kasikla agzini yakma korkusu bende delilik derecesinde. cunku birgun ayni sekilde ufleyip sogudu diye kasigi kizimin agzina soktum. hala sicakmis, bir anda gozlerinden sakir sakir yas bosandi, aglayamadi bile. hala hatirladikca karnim buruluyor..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...