GULCANIM'IN DOGUM GUNUSU

Ynt: GULCANIM'IN DOGUM GUNUSU

12/26/2011 14:48:00

nice mutlu yıllara gülcan :) yavrunla ve sevdiklerinle birlikte...

12/26/2011 14:49:00

gulcan sizi seviyorum.

yeni yasın kutlu mutlu olsun,
saglıkla afiyetle insallah,

sevgilerimle:)

12/26/2011 14:51:00

gülcan doğum günün kutlu olsun canım,iyiki doğmuşsun :)

12/26/2011 15:18:00

Gülcan cım güler yüzlü arkadaşım doğum günün kutlu olsun ..

Yeni yaşın sana aşk ve para getirsin. Sağlık ve mutluluk kapından hiç ayrılmasınn 

Kendin gibi güleç yüzlü oğluşun Deniz' in ile birlikte sağlık, mutluluk dolu nice uzun yıllara geçirmenizi dilerim

Öperimm 

Nevra 

12/26/2011 15:19:00

Doğum günün kutlu olsun Gülcan, sevdiklerinle Nice mutlu ve sağlıklı yıllara:)

12/26/2011 16:36:00

Mutlu, sağlıklı ömürler senin olsun güzel kadın...

12/26/2011 16:50:00

nice yıllara güzel insan doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun

12/26/2011 16:52:00

Nasıl güzel dilekler bunlar, ne güzel sözler...
Çok mutlu ettiniz beni yauv:)
Her birinize tek tek kocamaaaan teşekkürler:)
Seviyorum hepünüzü:)
Çok teşekkürler...

12/26/2011 16:52:00

burdanda kutlayayım adettendir dimi :)

Nice seneler güzel gülen kadın :)

12/26/2011 17:22:00

Ahan da Güllücan'um, kımıl kımılım jan janlım :))

Durması gerektiği yeri çok iyi bilen, her zaman olayların ne kadar için de olursa olsun bir o kadar da dışın da kalıp, sadece gerektiği yerde gerekeni söyleyen, söylemekten çekinmeyen, bir gün parayı bulduğum da ki o gün çok yakında :P Balkonunda Baıleys'ımızi yudumlarken, o sadece elini yanağına koyup, yüreğinden gelecek olan sımsıcak gülüşüyle hem üzüntülü hem güzel günler hakkında konuşmayı hayal ettiğim kadun... 

Benim doğum günümde yazdıkların hala aklım da ''kız kardeşim'' gibi gördüğüm demiştin, ne kadar önemlidir bu bir insan için. Olmasa bile görmek ve ne olursa olsun o doğrultudan dönmemiş, vazgeçmemiş olmak..

Seni (şimdilik) sanal olarak tanımış olmaktan kendim ve oğlum adına gurur duyuyorum..Dilerim hem yeni yaşın hem yeni yılın sana kendin gibi güzel yürekli bir insan çıkarsın karşına, aşk dolu, bereket dolu, sağlık ve huzur dolu yılların olsun...

Dilli düdük Deniz'imizin hep güzel günlerini göresin bütün yaşamın boyunca, hep senin yanında yamacında olsun kuzum inşallah...

Öperim pek çok filan iştee :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...