Nasıl Anlatsam..

<123>

Ynt: Nasıl Anlatsam..

04/28/2010 15:50:00

.

04/28/2010 16:18:00

Tabi tatlım ben de kreş yaşına geldiklerinde işe dönmek istiyorum yoksa hayatta içim rahat etmez.

04/28/2010 16:27:00

niye anneler erkek cocuklarinin herseyini ayagina getirme egilimindeler? yani ben de biraz rahatlarim annemle kalinca orasi bir gercek ama herseyi de ayagima istemem:)
es ailesiyle ayni sehirde yasamak zor olsa gerek, bilemiyorum...herkes ne kadar iyi niyetli olsa da bir huzursuzluk cikabilir gibi geliyor...yani insan kendi ailesyle bile bazen anlasamiyor...
amann zor isler, nesejoy cidden ablan gibi olmak lazim:)
dengeyi saglamak ve korumak lazim...

04/28/2010 16:39:00

.

04/28/2010 16:42:00

kesinlikle cok haklisin....bizim nesill bu pasalik davasini cozsun:) ben ogluma simdiden empoze ediyorum;)

04/29/2010 05:31:00

Bu sözü duyalı çok olmadı, tabi aynı şeyleri kendi annem babamdan da gördüğüm içindir muhtemelen çok hoşuma gitti "erkek evlat as evlat , kız evlat pas evlat" Aslında Anadoluda kullanılan bir sözmüş ama maalesef bu düşüncenin aslında Türkiyede ne bölgesi var ne şehri önemli olan zihniyetleri değiştirebilmek ama tabi bu saatten sonra ne mümkün. Nesejoy bravo sana en azından yeni nesile bu düşüncenin ne kadar yanlış olduğunu empoze edelim...

04/29/2010 07:27:00

yalnız değilsiniz benzen şeyler bizde de öyle ya da böyle yaşanıyor iki oğullu kayınvalidem bizim kuzu doğunca kendinden geçti hakkını yemek istemem bana yardımcı olmak için çok çabaladı ama bazen özellikle de lohusa iken insan huzur istiyor boğulmak değil şimdi geçmişe dönüp baktığımda tek tek olaylar önemsiz ıvır zıvırlar ama o ruh haliyle şişip durdum bir de benim kötü bir huyum var çok doluncaya kadar kibarlık yapıyorum aman rahatsız olmasınlar sonra dilimin kemiği kırılıveriyor fena fena şeyler çıkıyor ağzımdan en iyisini neşesoy'un ablası yapmış yarasın

04/29/2010 10:11:00

O erkek evladı erkekler doğuruyor sanki, ne kadar saçma yaaa!!! Hele erkeklerin üstün olduğunu düşünen kadınlara da deli oluyorum! Ezik insanlar yaaa!

Bana kv (kayınvalide) oğluma hamileyken cinsiyetini söylediğimizde "tüh yaaa kesin miii öfff" vb. laflar etti telefonda, şok olmuştum. Bunda ise "tüh erkek olsa yaşları yakın olduğundan daha iyi olurdu" dedi!!! Bazen insanın boğası geliyor!

04/29/2010 10:33:00

Birde hamileyken kızım olacak dediğimde olsun üzülme ikincisi erkek olur diyen tiplere öyle bir kıl oluyordum ki resmen boğasım geliyordu , yaa sen nerden çıkarıyorsun üzülmeyii falan millet herkesi kendi gibi sanıyor....

04/29/2010 11:54:00

.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...