Bir kıpır anneler vardı, n'oldu?

03/30/2010 11:03:00

Dün akşam ozguranne ile buluştuk. Ben zaten Ada'yı babayla bırakmıştım, işten geç çıktım eve gitmeden direkt soluğu mekanda aldım, ozguranne Ela'yı uyutmuş gelmişti çoktan. Çok saatler oturduk, sayamadım, mekan kapanıyordu, bizi süpüreceklerdi öyle ayıldık duruma :) Konuştuk, gülüştük, dertleştik, dedikodu yaptık. Kahveler içildi, muhabbet dillendi. Ahh pek super oldu, sanki Ela hep bizim evdeymiş, sanki ozguranne kırk yıllık dostummuş gibi hissettim.

Sonra saatler geceyi gösterirken, tekrar buluşalım görüşelim aman arayı uzatmayalım sözleri ile ayrıldık. Kuş gibi hafiflemiş eve döndüm. Fosur fosur pısır pısır uyumakta olan Ada'yı aldım kucakladım bi' kokladım. Üstünü filan örttüm. Kocayla lafladım, sonra dayanamadım açtım Nurturia'nın kapılarını, şöyle bir baktım, iki tıkladım, yattım. Yattım uyuyamadım. Çok acayip hissetmiştim.

Gaza geldim bundan dolayı sanırım, biraz da bugün hava güneşli, ılık ılık bahar olmuş, deniz filan görünüyor arkamdaki pencerede. Uykusuzum ama güzelim ben, içim böyle kıpır kıpır.. Sorayım dedim size? Eee "bir kıpır anneler vardı, n'oldu" diye :) Sahi, n'oldu bize?

Ynt: Bir kıpır anneler vardı, n'oldu?

03/30/2010 14:33:00

burdayız sekerim de nisan 15 e kadar pek bir iptalim . ama beynimin coook arkalarında planlar tıkır tıkır devam ediyor merak etme :)

04/05/2010 12:45:00

@Seda, hatırlatma : süre işliyor ;)

04/05/2010 12:56:00

23 nisan için bir şeyler yapsak ya

04/05/2010 13:01:00

Yapalım ya. Gördüm şimdi postu. Bi fikrim yok ama düşüneyim akşama yazayım evden, çıkıyorum şimdi. Malum Gökhan hala iPhone'da soru ve gruplara post gir(e)meme meselesini çözmedi, yolda yazamayacağım :) (arada istek mesajı veren arsız üye)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...