bebeğimi sigara dumanından nasıl koruyabilirim?

<123>

Ynt: bebeğimi sigara dumanından nasıl koruyabilirim?

01/27/2013 00:14:00

Çok teşekkür ederim.Rabbim sizlere göstermesin.Sigara hayatın hakiki pişmanlığıymış gerçekten.Küçücük masum bebeklerimizi zehirliyecek kadar katilleşmeyelim lütfen:(

01/27/2013 22:04:00

merhaba bende sigara içen bir anne babanın çocuguyum eskiden biz küçükken bizim yanımızdada içmişler anlatırlar hep şuan annemlerle beraber oturuyoruz kızım doğduğu günden beri evin içinde annem ve babamda dahil kimse sigara içmedi terasa bir ufo soba taktırdılar ve içmek istedikleri zaman terasa çıkıyorlar onlara en başından oturdum anlattım bunun torunlarına nasıl zarar vereceğini bizdede torun aşkı ağır bastı tabi şuan onların evşnde olamamıza rağmen eve gelen misafirlere bile kendileri açıklama yapıyor ve dışarı çıkartıyor ,babam 1 aydır sigarayı bıraktı darısı anneme diyorum ben , kızımın babaannesi ve eşi ayda bir belki gelirler bize nedeni sigara içirmiyor olmamız ondada yarım saat anca otururlar onların tercihi evlerine gitmiyoruz çünkü gittimizde nekadar sigara içmeselerde kapı açık şura açık gibi bahanelerle sigara yakıyorlar bu yüzden onları raatsız etmemek için kızımızla birlikte gitmiyoruz  ,annenize oturup anlatsanız torunu sonuçta en azından balkonda içse eğer bu imkansız diyorsanız bence biranönce evinizi değiştirin ,insanlar çok ilginçler kızım 2 yaşında geçen gün evimize gelen bir akrabamız daha kaç yaşına kadar evinizde sigara içirmicekseniz maşallah artık 2 yaşında bebek değil dedi , malesef bu zihniyette insanlar çok

04/26/2013 08:44:00

Bizde sigara içebilmek için yapılan işlerden mola verilir, mutfakta aspiratörün hemen altında içilir - o da bikaç tane. Hiç içilmemesi en doğrusu olsa da bizim yapabildiğimiz en iyi yöntem bu. 

Senin durumunda sanırım annen salonda hayatın içindeyken sigara içmeyi tercih ediyor :/

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...