Şeker Hamuru markası

12/12/2012 12:36:00

Ben bir zaman şeker hamurunu kendim yaptım ama hem malzeme temini zor, hemde yapılışı bana yorucu geliyor. Hazır aldığımda ise markaya hiç dikkat etmeden almıştım şimdiye kadar. Ama en son aldığım kesiciyi sağlıklı kullanamayınca, aldığım site şeker hamurunun markasını sordu. O zaman buna hiç dikkat etmediğimi farkettim. Onların önerisi Şeker and Sugar mış. Henüz kullanmadım ama hem unutmayayım hem de birilerinin işine yararsa diye yazayım dedim.

Ynt: Şeker Hamuru markası

12/17/2012 21:52:00

şeker & sugar lezzetli . ama bence yapımı en kolay fakat biraz daha fiyatlı olan fo first class. ama oda şeker&sugar kadar lezzetli değil. fo'nun normal olanını hiç beğenmiyorum. suana yı da beğenmiyorum. başka marka denemedim.

12/17/2012 21:55:00

Ben en son suana almıştım. Ama jem alphabet setini onda hiç kullanamadım. Aldığım yerde o markayı hiç önermediklerini ve şeker and sugarı tavsiye ettiklerini söyledi. Ama denemedim henüz. Siz profesyonel olarak mı yapıyorsunuz?

12/17/2012 22:03:00

evet profesyonel olarak yapıyorum.suana özellikle renklilerde berbat. yinede kullanılabilir kılmak istiyorsanız, elimde kalmasın diyorsanız mısır nişastası serperek açın hamurunuzu . biraz toparlar. sevgiler...

12/17/2012 22:05:00

Keşke daha önce yazışsaymışız. Neyseki haftasonu bitirdim. Şu JEM setini kullanmaya çalışırken sinir krizi geçirecektim neredeyse :-)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Hobim Pasta

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...