BİRLİK-KIRKKONAKLAR ANNELERİ TANIŞALIM

12/07/2011 17:57:00

Farklı konu başlıklarında bu semtlerde oturan annelere rastlıyorum ama tek tek iletişime geçmek zor oluyor... Gelin burada komşu anne olalım:)) Tanışalım..

Ynt: BİRLİK-KIRKKONAKLAR ANNELERİ TANIŞALIM

12/07/2011 17:58:00

Ben birlik 9. cd deyim:) Bildiğim bir de gsh anne var.. o da kırkkonaklarda:) Yok mu başka anneler:)

12/07/2011 18:29:00

Önce bizim mahallelileri bir araya bir getirmeye çalışalım olma mıı:))

12/07/2011 18:50:00

ben de birlik mahallesindeyim... 5. ve 8. caddeye yakınız

12/07/2011 19:23:00

merhaba bende birlik'ten yanayım :)

12/07/2011 19:34:00

Ne güzeeel 4 kişi olduk bile:))) Birlik olalım o zaman sevgili biltekins in dediği gibi:))

12/11/2011 14:46:00

birlik-konaklar tam ortasındayım. yeni taşındık.
evde sıkıldığımız zamanlar o kadar çoğaldı ki.. beraber vakit geçirecek güzel arkadaşlar arıyorum hem oğluma, hem kendime :)

12/11/2011 15:53:00

Merhaba, biz de 2. caddeye yakınız. 

12/11/2011 16:28:00

evet eveeeett :))

12/11/2011 16:46:00

e hadi buluşalım hanımlar:)))) ama bu önümüzdeki hafta kızımın doğum günü nedeni ile ben çok yoğun olacağım:(((

12/11/2011 16:55:00

Yahu öyle bir kargaşa içerisindeyim ki anlatamam... Dışarda yapmam gereken işler var.. bunun için babamız bir gün öğlene kadar kıza bakmak durumunda. ama o gün hangi gün belli değil... diğer taraftan d.günü organizasyonunu dışarda bir mekanda yapacağız.. evden de biraz ikram hazırlamam gerekecek keza seçtiğimiz mekan sadece salata türevlerini yapacak... e bu iş var:DDD bir de uğurböceği teması için kızıma uğurböceği tacı bulamadım, onun için evde kendim imalat yapmam lazım:D:D:D  Ayrıcaaaa, hepimiz bir örnek baskılı tişört giyeceğiz onları alıp baskı işlerini halletmem lazım:((((((((((((((( ve ben bunların hepsine yerböcüğüme rağmen yetişmek zorundayım.. :D:D:D

Bir sonraki haftaya bırakalım desem, 19 u pazartesi günü aşımız var:( ateş falan yapmaz da rahat olursak 20 si veya 21 i olabilir ... ya da siz bir gün kararlaştırın önümüzdeki hafta için, babamızın kıza bakacağı güne denk gelmez ise sıkıştırıp kendimi katışırım buluşmaya

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...