BİRLİK-KIRKKONAKLAR ANNELERİ TANIŞALIM

Ynt: BİRLİK-KIRKKONAKLAR ANNELERİ TANIŞALIM

12/27/2011 09:55:00

Bilmiyorum kiii :(

12/27/2011 09:57:00

Minecim, Gülden e de söyledim.. Ev ziyaretlerinde ev sahibi sadece çayı ve kahveyi halletsin, Gidenler de ya evden ya dışardan atıştırmalık ayarlarsa böylece ev sahibine külfet olunmamış olur... Uygun değil mi senin için de?

12/27/2011 12:18:00

Doruk uyumaz :)
Ben yarın o tarafa yaklaşınca arayım seni, o zaman tarif edersin daha kolay olur benim için..

Funda ben kek yapıyım mı çok güzel yaparım :)))

12/27/2011 12:40:00

:)))))
canım benim sen sakın kendini sıkıntıya sokma :)

kakaolu sever mi sade mi olsun ?

12/27/2011 14:39:00

Güldencim erkenden uyumak değil de bizim ayağımızı öğle yemeği bağlıyor. Tanem saat 13 gibi öğle yemeğini yiyor.. Yedikten sonra çıkabiliriz ancak.. Geç kalsak bile en fazla 10 dk kadar gecikiriz... Geçen de bahsettim ya uykularımız çok düzensizleşti.. sabah bazen erken uyuyp erken uyanıyor,bazen de geç uyuyup geç uyanıyor... Geçen hafta hep uyudu.. mütemadiyen uyku halinde geçirdi haftayı.. Bu hafta ise çok az gündüz uykusu uyuyor.. mesela bügün saat 11.45 de uyudu, 12.30 da da uyandı.. ve o saatten sonra da az evvel, 16.30 da yatırabildim, o da zorla.. Yarın bir denge kurarız ama sen dert etme:))

12/27/2011 14:41:00

Tamam o zaman:)) Mine kek yapsın... Ben de tuzlu kurabiye yapayım:))) Gülden sen bişey yapma:D:D:D

12/27/2011 19:43:00

arkadaşlar zamansız olacak ama mekan size yakın ve ücret oldukça uygun.biparty house  oyun evinde yılbaşı partisi yapıyoruz.gelmek isteyenler bi göz atsın.yaş sınırlaması yok ve yeni açılan bir yer.

01/08/2012 15:19:00

Fundacım nasıl oldunuz ?
Doruk iyileşti, yarın sabah genel tahliller için dr.a götürcem kaçta işimiz biter bilemiyorum. Salı uygun görünüyor :)
Bize gelin?

01/08/2012 22:25:00

Selaaam Minecim, Güldenciim:))) İyileştik biz nihayet... Güldencim o gün İkea ya gelmemeniz çok iyi olmuş.. Doruk da Tanem de ben de orada kaptık sanırım :(( içimizde en sağlamımız Mine çıktı valla:))))

Salı bizim için de uygun görünüyor...

01/08/2012 22:26:00

Ceycey size mesaj attımı kızlar.. Katılmayı çok istiyordu, haber verelim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...