BİRLİK-KIRKKONAKLAR ANNELERİ TANIŞALIM

Ynt: BİRLİK-KIRKKONAKLAR ANNELERİ TANIŞALIM

12/21/2011 19:23:00

Bence de oyun evinde çocuklar daha rahat eder  ikramlar ise detay önemli olan ilk buluşmayı gerçekleştirmek, tanışabilmek. sonraki buluşmalar için semtimizde bir yer ayarlayabiliriz. hatta aklıma birlik mah'ndeki eve sığamadık parti evi geldi, gelecek buluşmalar için rahat olabilir.

12/21/2011 20:19:00

neden gelecek buluşmalar???? Bu buluşma için ayarlayın orayı ... Taaaa oran a gitmek yerine burnumuzun dibinde olsun işte

12/21/2011 20:23:00

Özge sen nerede oturuyorsun?

12/21/2011 20:38:00

şu an ankara dışında olduğum için buluşma yeri neresi olursa olsun gelemeyeceğim.. ama fikrimiz belirtmek gerekirse, bu başlık birlik-kırkkonaklar anneleri diye açılmış.. ve bence bu şekilde açılmasının sebebi de, fazla uzağa gitmeden, kendi mahallemizde, ha diyince bi buluşmaya çıkıp gidebilmek içindir diye düşünüyorum... yoksa zaten, oranda, ya dabaşka yerlerde tabi ki bir sürü buluşmamekanı, oyun evi vs mevcut... ama zaten amaçbir oyun evine falan gitmek olsaydı yer/mekan farketmeden zaten burada bu başlık açılmamış olunurdu... herhangi bir oyun evinin buluşması için başlıklar zaten zaten bolca var diye düşünüyorum... sevgiler...

12/21/2011 21:47:00

:)))) ben de çok katıldım Elif idil:)) yani tam anlatmak istediğim bu idi, ama anlaşılamadım:D:D:D ben ha diyince çıkıp bir iki laflayıp, bunalmışsak rahatlayıp evimize dönebileceğimiz annelerle bir araya gelelim istedim.. OYUN GRUBU OLUŞTURMAK GİBİ BİR NİYET İLE AÇMADIM BU BAŞLIĞI...

Gsh anne; biz de eğer kızım o gün çok erken uyanmamış olur da bana 1 saat müsade edecek gibi olursa biz de  cuma 10.30 da sabah kahvesi için özsütte oluruz:) ve yüksek ihtimalle de geliriz...

12/22/2011 09:57:00

Bende cok katiliyorum :))) sabah kahvesi harika fikir :) orda olacagim. Doruk tabiki yerinde durmayacak rahat vermeyecek ama zaptedebilecegimi dusunuyorum. Eger oyun grubu kurmak istersekte orda yuzyuze konusup karar vermek daha mantikli geliyor bana...

12/22/2011 11:21:00

sana da katılıyorum Mine anne:))

Zaten oyun grubu olarak açılmış bir başlık değildi.... Önece tanışalım, sohpet edelim.. sonra ihtiyaç hissettiğimizde zaten kurarız oyun grubumuzu... Amacımız mahalle arkadaşları edinmek:)))

12/22/2011 16:10:00

bende uzak sayılırım dıkmende yım ama gelebılırım kesın saattınız kaç acaba ve oyun nasıl tanışıcaz nasıl bılıcez ya nı bırbırımızı:)

12/22/2011 16:11:00

bırde orada cocuklarımızı zapt edebılırmıyız sızce :)

12/22/2011 16:28:00

güldürdün beni gülden yaaaa deli anneler grubu hee heee:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...