ti ye baslamak

Ynt: ti ye baslamak

11/02/2012 13:29:00

evet ben de çok ilgiyle takip ediyorum

11/02/2012 16:03:00

sırf bu konu için üye oldum dün =) ve bugün bütün gün 11aylık oğlumla bunun için ilgilendim ama ilginçtir ki 3kere lazımlıktan kaldırıp yere koyduğum anda üzerime işedi =/ tabiki olcak böyle şeyler zaten hazırım ama sanki ben ona şarkı söyleyip çişşş derken ne demek istediğimi anlıyor ama lazımlığın içine değilde kaldırır kaldırmaz yere yapıyor.. lazımlığı evin her köşesinde denedik klozet adaptörü denedik ama hep böyle oldu... umarım bunu da aşarız.. kolay gelsin herkese..

11/02/2012 23:11:00

Tek kelimeyle tebrikler...

11/27/2012 19:47:00

Sizi tebrik ederim.Bende mi densem acaba?  :)

11/28/2012 07:36:00

Zaten aklımda var da nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Bez bağlamak istemiyor 6. aydan beri kavgayla değiştiriyoruz bezi.

11/28/2012 16:22:00

bizde dun 9 ayimizi doldurduk. yaklasik iki hafta once bi lazimlik aldim. hermen her oturusta cis,iki-uc sefer de kaka yakaladim. siz ne siklikta tutarak basladiniz? diyelim cisi yakaladiniz,kaldirinca bezini bagladiniz mi yoksa direk kilot mu giydirdiniz? ben iki kez baglamadim ve ustun(m)e yapti. malesef gozlemleyebilecegim hic bir isaret vermiyor emir. ne tavsiye edersiniz yap-yapma gibi?

11/29/2012 12:40:00

9. ayı doldurunca vbaşlamayı düşünüyorum. tabi önce lazımlık yada klozet adaptörü almam lazım.Bir de bugünler de çiş demeye başladı. Acaba bu bir işaret mi?

11/29/2012 20:35:00

kaçıyor zaten bağlayamıyorum. 6 aylıktan beri istemiyor bezi.Klozet adaptörü mü yoksa lazımlık mı almalıyım sence?

11/29/2012 22:18:00

BI KURBAGA OYUNCAGIMIZ VAR,SEVEREK OYNAR.ADI DA KURBACIK.BIZ ONA OGRETEREK BASLAYALIM MADEM,BELKI DE KISKANIR.BID EYEMEK SAATLERIMIZ COK OYNAMAZ AMA KAKA-CIS SAATIMIZ HIC YOK MAALESEF. BI GUN UC KERE YAPAR KAKA,BI GUN BES.BEN ARTIK BU KONUYA BI GUZEL EGILEYM,KISIN EVDE RAHAT RAHAT HALLEDERIM INSALLAH. TAVSIYENIZ ICIN TESEKKURLER bayselif.AKLINIZA BASKA BISEY GELIRSE LUTFEN YAZIN,KONUYU ELVERDIKCE TAKIP EDICEM.AH BIDE BI PAROLA BULSAK SUPER OLURDU...

11/30/2012 18:43:00

bayselif saolasın tecrübelerini paylaştığın için:)banada cesaret geldi yoksa ben bu kadar erken başlanabileceğini düşünmezdim, oğlum kakasını ilk kez klozete yaptı.bi bayram sevinci yaşadık:)yıkanabilir bez kullandığımızda düşünülürse sudan tasarrufuda sağladık:)bakalım, süreleri takip etmeye başladım.umarım bu işte muvaffak oluruz:)mutluyum mutluyum mutluyum:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bezsiz Bebek

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...