Ozguranne'nin hem güzel, hem akıllı kuzusu Ela 4 yaşında

<12345>
12/31/2012 09:49:00

Elacığım, iyi ki doğmuşsun, bu dünyanın ihtiyacı olan ışığı bu dünyaya katmışsın. Eminim büyürken ve bir erişkin olduğunda da bu dünyaya güzellikler ve iyilikler katacaksın. Ömrün uzun, bahtın açık olsun güzel kuzum..

Denizciğim senin de anneliğinin dördüncü yılını kutlarım. İyi ki bu harika çocuğu doğurmuşsun da bu harika anneyi, yani seni tanıma şansına kavuşmuşum. Eloş'un nice doğum günlerini göresin, kızına hep gururla bakasın..
Dostluğumuz muhabbetimiz daim olsun inşallah.
Sevgiler..

Ynt: Ozguranne'nin hem güzel, hem akıllı kuzusu Ela 4 yaşında

12/31/2012 09:58:00

ailenle birlikte geçireceğin sağlıklı,mutlu ,uzuuunn bir ömrün olsun inş...istediğin her şeyi elde edebileceğin ,büyüyüp okuyup dilediğin yerlere geleceğin ,bunları yaparkende hep zevk alacağın güzel yılların olsun inş. elaaa... denizcim seninde anneliğinin 4. yılı kutlu olsun canım ....sevgiler öpüyorum ikinizide:))

12/31/2012 10:23:00

Güzel, meraklı, yaratıcı ve hayal gücü zengin kızımız Ela; yeni yaşın, 4. yaşın kutlu olsun :))) 

Öperim o güzel yanaklarınızdan :)

12/31/2012 10:29:00

Annesinin hamileliğinden itibaren blogdan takip ettiğim , doğuşunu heyecanla beklediğimiz küçük akıllı kız . Dogum günün kutlu olsun , 4 sene su gibi akmış geçmiş . Nice yaşlara , sağlık ve güzelliklerle

12/31/2012 10:29:00

Elacim, nice nice nice mutlu yillara. Seni, anneni ve babanı tanıdığım için çok mutluyum. 

Annenle yaptigimiz starbucks kaçamaklarini, size yaptıgımız aksam oturmalarini çok seviyoruz. 

12/31/2012 11:05:00

Ela'cım annen ve babana en güzel hediyeyi vermişsin doğarak...Güzel ve bahtı açık bir ömür diliyorum sağlıkla..

12/31/2012 11:06:00

Hem zarif, hem akıllı, hem güzel, hem yetenekli... Deniz nasıl birlestirdiniz bu kadar güzel özelliği :))) iyi ki doğmuş Elos ve iyi ki sizi tanımisiz. İleride de yeni yaslarını birlikte kutlamak kısmet olur umarım :)) sizi seviyoruz ve cok cok öpüyoruz Yağmur ve ben :)))

12/31/2012 11:14:00

Tatlı prenses Ela, senin fanlarından biriyim. Yaşından büyük hallerin, zarafetin ve tatlılığınla uzuuuun bir ömrün olsun. Sevgiler.

12/31/2012 11:24:00

Daha nice yıllara Ela, doğum günün kutlu olsunn

12/31/2012 11:52:00

Nice mutlu yıllara Ela, iyi ki doğmuşsun..

12/31/2012 11:58:00

Nice nice mutlu yıllara , şansın , bahtın , yolun hep açık olsun inşallah. İyi ki doğdun ELA kuzusu :)

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...