Evlilik yıldonumu - 1 yastıkta 7 yıl

08/31/2010 13:51:00

Evlendigim gun.... bugun 7 yıl doldu.

Ozellikle 31 Agustos olsun istedim cunku pragmatik dusunuyorum, 30 Agustos tatil ya birleştirir gezeriz dedim. Ayrıca Agustosun basında dogmusum, sonunda da evlenmek guzel geldi dusunce olarak.

30 Agustos, yani evliligin 1 gun oncesi, derler ya hani kocayi o gun gormek ugursuzlukmus (yoksa dugun saatine kadar mıydı) tum tasalarımı bir kenara koydum, sabahtan havuza gittim kuzenimle, aksam eve dondum.

Gecesinde kına gecesi yapmak istediler, tarzım degil katılmadım, kendileri eglendiler aile uyelerimin.

Evlendigim gun son derece telasssızdı, tek tasam 27 yıl aynı evi paylastıgım ailemden, bir teke cocuk olaraka nasıl ayrılacagımdı, annemden, anneannemden ve dedemden. Gozunu kapayıp benim icin herseyi yapabilecek bu 3 insandan.

Sıradan bir kuafore gittim, saclarımı yaptırdım. Kuafor hayatımda ben sizin kadar sakin gelin gormedim dedi. Oradan cıktım kendim Sevil parfumeriye gidip makyajımı yaptırdım.

Nikah saatine dogru esim geldi. Gelin arabamız yoktu. Taxi ile nikaha gittik. Biraz asosyaldir de kendisi.
Lohengrin operasından dugun marsi ile evlendim. ardından da Bach'ın Air on G String'i ile seramıni dewam etti (ve gozler doldu simdi)

saat 17.15'te. Sisli'de cunku anadolu yakasını sevmem, orada evlenmem diye soz vermiştim kendime, ki 27 yılım orda gecti.. hala da ordayim (off)

Kucuk bir davet verdik Macka'da, kısa kestik cunku sevdalısı oldugum Buyukadam beni bekliyordu. Splendid otel. Adı gibi...

su an hissettigim ise karmasa, karmasık duygular, ama yine Buyukadada olacagım, hatta Splendid'de insallah. bu bile yeter, yıllar bircok seyi zaman asımına ugratsa da..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
YILDÖNÜMLERİ.....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...