Kocam akciğer kanseri

Ynt: Kocam akciğer kanseri

04/10/2012 07:50:00

canım benim inşallah herşey yolunda gider.senin kocanda bu illeti yenenler arasına girer.rabbim yardım etsin sana ve bize...sonumuz hayır olsun.eşin ne aşamada nasıl.büyük bi imtihan bu bize ama elden dua etmekten başka bişey gelmiyor.en büyük silahımız duamız..

04/10/2012 07:51:00

okuyabiliyosan fetih suresi büyük mucize.

04/10/2012 08:53:00

allah yardimciniz olsun armidora.esini sana ve cocuklarina  bagislasin.annemin bi lafi vardir allahin mucizeleri tukenmez sen kalbini ferah tut kotu bisey dusunme.allahin izniyle iyi olucak insallah.dualarimiz senin yaninda.

04/11/2012 22:03:00

Teşekkür ederim zul ve erenvenisa.Evet Rabbimin mucizeleri gerçekten sonsuz.O istesin yeterki tüm imkansızlıklar oluverir.Kalbimden hep o yaşayacak, rabbim onunla tekrar mutlu olabilmemiz için bir şans daha verecek bana diyor.Dualara sığındıkça bu inancım içimde daha çok büyüyor.Biz tüm imkansızlıklara, olumsuzluklara ve herkese rağmen, çok mücadele ederek evlendik.4 yıl çok güzel bir evliliğimiz oldu.2 tane arka arkaya bebeklerimiz oldu.Çocuklarına çok düşkün bir anne baba olduk.Biliyorumki Rabbim bize bu mücadelemizde de duaların yüzü suyu hürmetine yardım edecek.Bu illete rağmen kocamı, babamızı bizden almayacak inşaallah:(( Buna çok inandırdım kendimi.Hemde çook:((( Çocuklarımız çok küçük.Daha yaşayacağımız ve paylaşacağımız çok şey var bizim.Çocuklarımızın eğitimi,düğünleri ,oğlumuzun askerliği,vs.....Ben hayat arkadaşımla,kocamla yaşlanmak istiyorum.Bu yüzdende buna inanmaktan başka çarem yok:(((( Rabbim sana sığındım mutluluğumu bana geri ver lütfen:((((

04/11/2012 23:06:00

aminn diyorum tüm dualarına en içten,en iç sesimle:((

04/12/2012 13:37:00

Çok teşekkür ederim prensesimmm.Çok sağol:((

04/12/2012 16:45:00

canım Allah yar ve yardımcın olsun:(dilerim sevdiğin bu illetten biran önce kurtulur.aklıma geldikçe dua ediyorum sizin için inan.Rabbim mutlu günlerinize dönmeyi nasip etsin size.güçlü ol çocukların için.çok zor biliyorum ama onların sana çok ihtiyacı var.Allahım eşini gençliğine bağışlasın.kendini yalnız hissetme.fırsat buldukça yaz.kendi adıma paylaşırım:((

04/12/2012 16:49:00

Allah yardımcınız olsun.İnşallah bir an önce şifa bulur eşin

04/12/2012 16:53:00

Allah'ım çabucak şifa versinn ,size ve evlatlarına bağışlasın....

04/12/2012 22:33:00

canım benim KABUL etsin dualarımızı...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...