Eryaman'da bebek bakıcısı

09/20/2012 12:35:00

10 aylık oğluma bakabilecek tecrübe ve eğitime sahip bakıcı arıyorum.  3. Etap'ta oturan tercihimdir.  30-45 yaş arası, küçük çocuğu olmayan, 6 ay boyunca haftaiçi 07:30-17:30, takip eden süreçte akşam 19:00'a kadar evimde bebeğe bakması gerekmektedir. İhtiyaç olur ise, ayda 1-2 kez haftasonları da yarım gün bakmasını isteyebilirim. Senede toplam 3 hafta ücretli izin kullanabilir. Nöbetim yok ise, bayramlarda da ücretli izinli sayılacaktır. Bebek bakıcısından beklentim; bebeğe sevgi ile bakması, hem evde hem parkta eğitici oyunlar oynayarak mutlu vakit geçirmesini sağlaması, hem kendi sağlığına ve temizliğine hem bebeğininkine özen göstermesi gibi her annenin bir bakıcıdan beklediği şeylerdir.  Bakıcıdan memnun kalır isem 3 yaşına kadar baktırmak niyetim. İlgilenenler buradan mesaj gönderebilir, telefonunu bırakabilir. Teşekkürler.

Ynt: Eryaman'da bebek bakıcısı

09/22/2012 18:21:00

6. Etap düşünmüyorum.  Halihazırdaki bakıcım iyi bir kadın ama bebekle eğitici oyunlar oynayamıyor, ağır diye gezdiremiyor pek. Daha genç birinini istememin nedeni bu. Teşekkürler, iyi günler.

Ynt: Eryaman'da bebek bakıcısı

10/03/2012 18:44:00

ilanım geçerlidir

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...