İçelim güzelleşelim kıpraşması:)

Ynt: İçelim güzelleşelim kıpraşması:)

11/26/2011 12:28:00

betülcüm sana kaldı walla bu rezervasyon işi galba... kolaylıklar canımcımm... fekat hava souk, içersi olsa daha iyi...

ayrıca, karsıyaka anneleri ile 6:30 da wapur iskelesinde buluşup geleceğiz. duymayanlara duyrulur.. we de aytüle ulaşamıyorumm, ulaşan olursa iletsin lütfen...

görüşmek üzre...

11/26/2011 12:30:00

Betül içeri-dışarı farketmez ama soğuk olacağa benzer, içerisi bu yüzden mantıklı. Ama dışarıda da muhabbet güzel oluyor o ayrı ;)

Benim naçizane fikrim çok fazla gençlerin rağbet etmediği, hafif meyhanemsi bir mekan olursa sohbet anlamında daha çok rahat edeceğimizdir.  Diğer türlü kalabalık + yüksek sesli müzik + 13 kadın hiç bir şey anlamayız vallaha. 

11/26/2011 12:34:00

Şa açık hava ısıtıcılarından varsa, dışarısını tercih ederim,
ama diğer alternatiflere de uyarım, hepsi olar:))

11/26/2011 12:38:00

Anlaşıldı. O zaman söyle yapacagimdir. Dışarıdaki isiticilar yeterli gibiyse bana gore dışarıda yer ayirtacagim. Zaten ictikce ısınırız :) elime dustunuz hadi bakalım... Sıkı giyininiz !!!

11/26/2011 12:45:00

Sıkı giyinmekte üstüme yok benim, biliyorsunuz Erzincan'ın kardeş mahallesinden geleceğim :p

11/26/2011 12:49:00

yaaa herkes gidiyo bir ben kaldımmm :((

di 6Y
11/26/2011 13:27:00

Alev :)))

Gulcan ve betul ayni fikirdeyim.

11/26/2011 13:59:00

Kızlar ben gittim Hangover ile Luna'yi beğendim. Ama sokak sakin, muzik yok ve gecenin havası olmadıgı icin emin olamadım. Etrafı musambalarla çevrili dediğim yerlerin ve tepelerinde ufolar var. Dışarıda çok masa yok ama saat 19.00 da buluruz bence.

11/26/2011 14:48:00

sokak çok soğuk olmuyor,özellikle alkol alınca ısnıyor insan amma velakin çok kalabalık olur ben size söyleyeyim. Vıcık vıcık genç olur etrafta, hazır olun yani azcık yaşlı hissedebilirz kendimizi:)

di 6Y
11/26/2011 14:51:00

Ben de gelirken anne modumu evde birakacagim. :p

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...