UZMAN PSİKOLOG EŞLİĞİNDE ESKİŞEHİR OYUN GRUBU

<123>

Ynt: UZMAN PSİKOLOG EŞLİĞİNDE ESKİŞEHİR OYUN GRUBU

04/05/2011 22:02:00

nofx ayline özelden  mesaj atarsanız sanırım daha kolay yardımcı olabilir.

04/30/2011 17:20:00

biz henüz 4,5 aylığız. Bizim yaş grubumuza uygun etkinlik olursa bizde katılırız. Umarım en kısa zamanda olur.

05/01/2011 09:55:00

Merhaba Yigit'in annesi:)

Yigitle bOl bol kucaklaşin, bol bol mimikler yapın, taklitler yapın o seyretsin, Gülün yüzüne doğru, kOnuşun o anda yaptiklarinizla ilgili, bulaşık yıkıyorum, su akıyor vb... Her ağladığında onun yanına gidin ki size guvenebilecegini kavrasın, eğitmek amaçlı ağlamaya bırakmayın:) ben de o gunleri ozlemisim:) keyfini çıkarın.

Ve lütfen bol bOl açık havaya çıkarın, soğuk yağmurlu demeyin, soğuk hava yoktur az giyinmek vardır.

Sevgiler

Aylin

05/07/2011 22:06:00

oyun grubunuzla ilgileniyorum detaylı bilgi alabilir miyim?
ozlemserdartaskin@hotmail.com

05/07/2011 22:06:00

oyun grubunuzla ilgileniyorum detaylı bilgi alabilir miyim?
ozlemserdartaskin@hotmail.com

05/10/2011 10:46:00

Mail adresinize bilgiyi bugün gönderdim Özlem Hanım.

Sevgiler

Aylin SILIĞ

05/10/2011 10:50:00

Nofx size bilgileri gönderdim.

Sevgiler

Aylin SILIĞ

05/11/2011 11:28:00

teşekkürler görüşmek üzere

05/18/2011 08:33:00

Teşekkür ederim Aylin Hanım,
Ben dediklerinizi zaten yapmaya çalışıyorum. Hatta etrafımdakiler bebeği kucakçı yaptığımı söylüyor. Eğer mümkümse size birşey danışmak istiyorum. Ben iki hafta önce işe başladım. İşe giderken sütü sağıp bırakıyorum ve bakıcısı biberonla veriyor. Bir iki gündür gündüzleri emmek istemiyor. Aç olduğu halde memede ağlıyo. Biberona alışmaya mı başladı. Memeyi bırakır diye korkuyorm. Öğlende geliyorum emzirmeye sadece iki kere biberonla emiyo ama artık öğlen de emmek istemiyo sağıp biberona koyuyorum.

05/18/2011 10:52:00

Biberonun ağzının geniş olmamasına dikkat etmek gerekir. Delik az olsun ve Yiğit efor sarfetmek zorunda kalsın. Biberonun kolaylığına alışma riski var tabiki.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Eskişehirli Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...