Trendyolda Breeze marka çok güzel kız ve erkek kıyafetler mevcut...Bakmanızda fayda var.

Ynt: Trendyolda Breeze marka çok güzel kız ve erkek kıyafetler mevcut...Bakmanızda fayda var.

09/09/2011 07:01:00

fiyatlar çok uygun ama ben 4 yaşa baktım sanki küçük gözüküyor hiç buradan alışveriş yapan varmı ürünleri nasıldır

Ynt: Trendyolda Breeze marka çok güzel kız ve erkek kıyafetler mevcut...Bakmanızda fayda var.

09/09/2011 07:06:00

Ürünlerin orjinal olduğunu ablamdan biliyorum sadece geç gönderiyorlarmış 10 gün kadar sonra onun dışında bence sorun yok diye biliyorum.

09/09/2011 07:07:00

ürünler gerçekten çok güzel benim kız 3 yaşında dedim büyük alayım seneye giysin 4 yaşa baktım sanki küçük gözüküyorlar

09/09/2011 07:11:00

Beden bölümünde yaş seçeneklerine bakarsanız daha çok yardımcı olur size

09/09/2011 07:49:00

Ben breeze esofmanlar kullanmıstım , cok kaliteli , güzel ürünler. beden olarak yasına uygun oldugunu söyleyebilirim . Kalıpları dar degildi ..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...