İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

di 6Y
12/04/2011 21:50:00

Ebru, ben de sevindim. Tesekkurler

di 6Y
12/04/2011 21:51:00

Nurcum profil fotoya yaptigin iltifat ayrica iyi geldi. Opucem cok cok seni ;)

12/05/2011 07:18:00

Arkadaşlar 17 si cumartesi günü Alsancak topolino. (Açik adres Hilton oteli içi) )) ulaşimi çok kolay bu anlamda. Park sorunu yok otelin son kati otoparkti bildiğim kadariyla.

İncicim saat anlaminda 14 civari uygun gibi görünüyor  ama tamda bizim sipalarin uyku saati. Yani Doruk Kaan 15.30 dan önce kalkmiyor. Tahmin ederim diğer bebelerde öyledir. Bu anlamda saati ya 16 yapalim ya da herkese uyarsa sabahtan yapalim ne dersiniz?

Birde özelden aldiğim bir mesaja göre hediye konsepti tekrar sorulmuş. Onada açiklama getirelim yeniden. Konu başliğinda yazdiklarimi aynen kopyaliyorum.

“Haydi İzmirli anneler yeni yılda çocuklarımızı sevindirelim bizde sevinelim. (Hatta bebeklerimizin hediyelerinin yanına annelerede pahada hafif maneviyatta değeri çok büyük olacak çok küçücük birşey de ekleyelim.)”

12/05/2011 07:24:00

Aynen Nur'cum aynen,öğleuykusu :))))  bi yandan da hava erken kararıyor,diğer anneler fikir belirtsin;zira ben de araç olduğundan bence zamanda sorun yok 16uygun bana da...18civarı evimde olmak dışında(oğlumun  akşam yemeği,uykusu vs.)...

12/05/2011 08:06:00

ben sabahtan olmasını tercih edenlerden olucam sanırım çünkü bizim de uykuyla ilgili sıkıntımız var.

12/05/2011 08:14:00

Arkadaşlar bir haberim var. Topolinoyu aradim şimdi kaçtan kaça kadar açik birde henüz yürüyemeyen küçük bebeği olan anneler oyun alani için giriş ücreti vermesin sadece içtiklerini ödesin diyecektim ki bide ne duyayim. Topolino uçmuş saatine 15 tl dedi. Balçovada iken 6 tl idi. Ne dersini z bilemiyorum ama bana göre şu durumda oraya gitmek çok mantiksiz. 1 saat için değmeyecek bence. Ne diyorsunuz yer ve saat önerilerinizi bildirimisiniz? Çocuklara uygun kapali bir mekan olsun.

12/05/2011 08:24:00

bir de topolino da 2yaş altı çocukları yalnız almıyorlardı zaten iyi olmuş.palmiyede nuhun gemisi var ama ctesi biz oraya gittik acayip kalabalıktı ve büyük çocuk çoktu o yüzden çocuklar için korkutucu oldu.

12/05/2011 10:00:00

benımde aklıma nuhun gemısı geldı ama hem cok kalabalık hemde heryere yakın bıyer değil bıraz ters ...

12/05/2011 10:17:00

ben izmirliyim ama cocukla nerelere gıdılır bılmıyorumm ankara da dogdu alptug buraları bılırım ama ızmır ııh saatın benım ıcın onemı yokk yerınde

di 6Y
12/05/2011 10:22:00

Cegeda+1

Bir de sanki Nur kyaka tarafinda biryer biliyordu ama neresi unuttum. Bir kez katilamadigim bir bulusma olmustu orda diye hatirliyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...