İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

12/05/2011 10:37:00

Buluşup kahvaltı yapsak nasıl olur, çocukların en sakin ve mutlu olduğu saatlerde sıkıntı yaşamayız gibi geldi, öğle uykusuna da eve dönmüş oluruz.

12/05/2011 10:52:00

Gülsün geçen gün Homeros vadisine giderken bir mekana kahvaltıya gittik, manzara müthiş, hava tertemiz, yoğunluk az, kahvaltı tam tadındaydı. Çocuklar için orta büyüklükte oyun parkı mevcut, ördeklere ekmek atmaca aktivitesi mevcut. Çiçeklide gittiğimiz kahvaltı mekanı çok kötüydü mesela, bin basar.

Mekanın ismi Selera,  Evim pastanelerine ait kahvaltı salonu&restoranı. Düşünürseniz tavsiye ederim.

Kahvaltı kişi başı 15 Tl, bol bol geliyor, çocuklar için ayrı kahvaltı satın almaya gerek kalmayacak kadar.

12/05/2011 10:55:00

Olabilir Alev'cim, fiyat da uygun, ama ulaşım zor mu, ben mesela bilmiyorum o tarafları, bir yerde buluşup gidelim olmazsa.

12/05/2011 11:04:00

bornova da sanırım bu söylediğin yer uzak kalır sanki biraz

12/05/2011 11:08:00

bir de çiçekliköyde  dağmaran diye bir yer var oranında içeride küçük bi oyun odası var eğer o taraflarda bir yer düşünürseniz.....

di 6Y
12/05/2011 11:12:00

Su durumda bulusup araclarla gitmek gerekir sanirim.

12/05/2011 11:13:00

arabasız otarafa gıdılıceğini pek sanmıyorum...

12/05/2011 11:14:00

Ne zaman, nerede nasıl buluşuyorsunuz, deyiverin bana bakem bi .)
Belki ama belki düşünürüm birşeyler :))

12/05/2011 11:38:00

Arkadaşlar nuhun gemisi aklimiza geldi fakat herkese uymaz ters kalir mantiğiyla ayrica kalabalik oluşu sebebiyle üzerinde düşünmedik.

Betülün bir fikri var ve bana göre uygun. Hava gazi fabrikasi. Yine Als. Civari herkese ortak. Ancak kalabalik mi olur biz rahat edermiyiz ya da çocuklarla etrafi rahatsiz edemiyiz kaygisindayiz.

Yine kahvalti fikri bana uyar hatta çok sevinirim çünkü Doruk Kaan in en uygun saatleri. Yeri hiç önemli değil.  Alevin önerisinede, Dağmaranada (ki orada oğlanin doğum gününü kutladiğimizdan iyi bilir ve çok severim) ok derim. Ancak bu mekanlara her arkadaşimiz gelebilirmi? Yada kahvalti fikrine sicak bakarmi bilemedim. Tek tereddütüm bu.

Dileğim Karşiyakada olup senin katilamadiğin tek buluşma tay park ti sanirim. Orasi mi acaba bahsettiğin yer?

di 6Y
12/05/2011 11:40:00

Evet canim galiba orasi.

Biz kahvaltiya uymaya calisiriz. Sirinyer grubu olarak birlesir geliriz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...