İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

12/05/2011 21:28:00

Kapalı mekan tercih edilsin bence

12/05/2011 21:52:00

ıkea da olabılır ama c.tesi sabah felaket kalabalık olur calıstığım ıcın cook cook ıyı bılıyorum:)

12/05/2011 21:59:00

İzmir kalabaliklasmis mi ne:)kucuk bir parki var tenis cafenin ama acik havada park,kapalida yok..ama diger yerler kadar kalabalik olmaz.ikea tarafi cok yogun oluyor trafik iptal oluyor haftasonu...

12/05/2011 22:02:00

sabah erken tercih edilirse ikea mantıklı gibi mi sanki, ne dersiniz?
bu arada benim tavsiye ettiğim mekanın kapalı yer var lakin çocuklar sıkılır kapalı mekanda.

12/06/2011 07:09:00

Bu sefer gerçekten hepsini okuyamayacağım :P Özetini istiyorum bilahare :) tarih değişmediği sürece her şeye uyarım 

12/06/2011 07:18:00

çiğdemcim  ben okudum..şu anda belli değil mekan..hava güzel olsa her yer bize uyardı..benim aklıma gelen egs park..hem sakin hem de kapalı mekan..ama karşıdan gelenlere uzak olabilir..

12/06/2011 07:53:00

Ben de katılmak isterim...

17 Aralık mı olacak buluşma tarihi?
Eğer öyleyse, akşam nöbeçisiyim.
Sabah/öğlen buluşursak gelebilirim. Ve buluşma yeri olarak da Bornova tarafları olmazsa sevinirim, nöbete yetişebilmem için...

Ama bunların dışında olursa da, hediyemi kargolarım:P

12/06/2011 07:56:00

çok sevindim gülcancım gelebilmene:)

12/06/2011 08:03:00

Ah be Gülcanim nerelerdesin hatun? Çekiliş yapildi bitti çok oluyor. O kadar yazdik gruba onlinedin cvp yazmadin. Özelden msj atim yine tik yok. Şimdi çekiliş kaçti ))

Bak ne diyeceğim. Senin gibi çekilişten sonra katilmak istediğini yazan bir arkadaş olmuştu nickini tam hatirlayamadim şimdi melike gibiydi sanirim ismi. Geri sayfalardan ona bi bak sizde katilin birbirinize hediye alin. Ha yok biz hediyeleşmeyeceğiz dersenizde yinede buyurun gelin bize bakarsiniz )))P

Şaka biyana sensiz buluşmanin tadi olmaz Gülcanim. Kim yapacak İzmirin ve analarinin reklamini. Seni ve mesleğini buluşmamiza istiyoruz ))

12/06/2011 08:10:00

Heee, geleyim fotolarınızı çekeşim demi:P
Yannız hem çekilişi kaçırmışım, hem de şu gün olursa bu saat , orası değil burası olsun diye yazmışım:P

Ne derseniz boynum kıldan incedur:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...