İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

12/11/2011 07:57:00

bence alsancakta topolino civarında birsürü kafeler var gayet güzel birisine gidip baksın yakın olan birisi.

12/11/2011 09:52:00

ay inanmıyorum :(((((( tarihten feragatta çok kişi gelemeyecek o sebeple malesef başka bir yer aramalıyız. :(((((((

Kahvaltıya dağmarana gidelim bari inanılmaz güzelde bir oyun odası var sıcacık. Kızlar en rahat orası olur inanın. Güzelce kahvaltımızı yapar kahvemizi içer döneriz. Herkes arabaya 1 anne 1 bebek alabilir. Paylaşalım olsun bitsin bence.

Arabayla gelebilecek olan arkadaşlar ben, Betül, Çiğdem,cegeda vs kim varsa yazsın ve arabasız olanlardan kim kime yakın ise onu alsın. Bence bu fikir çok uygun olabilir.

Bu arada Bengücüm çok ama çok geçmiş olsun tekrar. Biran önce iyiyleş yine seni aramızda görmek istiyoruz en yakın zamanda. Birde hediye konusunu çözelim. Liste çift sayıdan oluştuğundan Bengüden oluşan boşluğa bir kişiyi koymamız gerek. semaizmir ne diyorsun? Senden en yakın zamanda cvp bekliyoruz. Olmazsa hemen başka bir versiyon düşeneceğiz :)

12/11/2011 10:17:00

bende sizi görmeyi çok istiyorum.dua edin bana kayayı kucağıma alabileyim.

12/11/2011 10:43:00

Dagmaran mi? Benim o gun ogleye dogru Urla' ya gitmem gerekiyor. Dagmaran' a Alpi ile tek basima gelmem mumkun degil; zira donmem de problem olacak. Yine baska bir zamana kaldi gorusmemiz. Hepinize iyi eglenceler diliyorum.

12/11/2011 10:54:00

bnmde dağmarana gelmem mumkun değil topolınoda pek mantıklı değil egs cok kalabılık doğru ama zaten enfazla 1 2saat durucaz cocuklardan okadar bıle duramayız sabah erken saatte egsde olursak cok kalablık olmaz dıye dusunuyorum..

12/11/2011 12:13:00

offf başa sarmaşız ne fena:(

15 lira herkse için çok mu?yani alsancak herkes için ortak mekansa 3kuruş fazla para çıksın cebimizden ama herkes gelsin ve rahat edilecek bir yer olsun bence.ama dağmaran derseniz ben ona da uyarım çünkü araba var bana yakın olan 1 hatta 2kişiyi de alabilirim ben.ayrıca topolinoya fiyat açısından çok diyenler dağmarana gittiğimizde de kahvaltıya o kadar bir para verileceğini de unutmasınlar......

12/11/2011 13:22:00

sinemcim bu durumda yanlış anlamadıysam hiç yemeden içmeden 15 kendimize 15 te çocuklara ödeyeceğiz 30 lira birde yiyip içeceğiz birde oyun alanı varsa ücretliyse orayada para ödeyeceğiz çok olmayacak mı ?

12/11/2011 13:32:00

Bir kere cumartesi günü çocukla gidilebilecek her yer kalabalık, bunu hesaba katalım. Egs, İkea, topolino, hepsi kalabalık olacak ister istemez. Zaten sabah erken saatte gideceğimiz için günün civcivli zamanlarına yakalanmayız. 

Ço kkalabalığız, çok uzun süre takılamayacağız. Çocuk oyun alanı olmasa olmaz mı? Çocuk oyun alanının var olması demek anneninde çocuğu ile birlikte vakit geçirmesi, masada belki hiç oturamaması demek gibi geliyor bana. 

Bana kalırsa öylesine bir yerde hediyeleşelim, gidecek olanlar gitsin, kalacak olanlar kalsın yahut kendi aralarında plan yapıp  isterlerse farklı bir mekana geçsin.

12/11/2011 13:35:00

bencede alsancak ortak noktaysa herkes bunu diyorsa ordan herhangi bir cafe bulalım orda toplanıp hediyeleşelim biraz takılırız isteyen gider isteyen kalır.

12/11/2011 13:37:00

Topolino bana uyar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...