İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

12/11/2011 20:24:00

banada uyar ama cumartesiye daha çok sevinirim :)

di 6Y
12/11/2011 20:24:00

Ahh Gulcan, keske herkes senin kadar hosgoru ve olumlamayla baksa herseye, hayata :)

12/11/2011 21:14:00

Nurcan, sen harikasin :) Gerçi Selin su çiçeği oldu, o gune kadar bulaştirma aşamasını gecemezse gelemeyiz.

12/11/2011 21:16:00

ılk karar  verıldığı gıbı c.tesı olursa sevınırım yoksa gelemem...

12/11/2011 21:19:00

Arkadaşlar gerçektende daha önce hiçbir İzmir buluşması bu kadar zor olmamıştı diye hatırlıyorum ki en kötü ayda bir buluşuyoruz diyebilirim buradaki bazı arkadaşlarla.
Bugün Dilek ile yaptığımız telefon görüşmesinde onunda yazdığı gibi "daha önceki yorumlara da güvenerek" herkese ortak olabileceğini düşündüğümüz ikeada hediyeleşmeyi ve güne devam etmek isteyen anneler ile dağmarana gitmeyi planlamıştık. Burada kimse adaletsiz bir şey yapma amacında değil öncelikle bunu söylemek isterim ki öyle olsa şimdiye bi kaç elden yer ve saat belirlenir burada ise sadece duyurulurdu. Bunca insan bu kadar zamandır ortak bir yer bulma çabasında iken yanlış düşüncelere mağruz kalmak üzücü gerçekten. Bu sebeple herkes öncelikle şuna inansın ki, biz İzmir anneleri (bugüne kadar görüştüğüm tüm annelerim) çok ama çok adaletli olup bu buluşma içinde en fazla kişiye uyan tarihi, yeri ve saati hepberaber belirlemenin çabasındadırlar.
Daha öncede yazdığım gibi tüm tarihler ve yerler bana uyar. Görünüyor ki nuryanın bahsettiği yerde çoğuna uyuyor. Başta babalar olmayacağından cumartesi gününü tercih ettiğimiz ve çoğunluğa bu fikir uyduğu için aynı doğrultuda devam edip cumartesiye bahsi geçen yerde rez. için görüşmeni rica ederim nurya.

12/11/2011 21:23:00

hepiniz toplanıp Bayburt'a gelin en iyisi... :)

12/11/2011 21:35:00

Betul, sucicegi hakkinda ozellikle buraya bir kez daha yazacagim. Selin' in gelmesinde hicbir sakinca yok. Suciceginin bulasici oldugu donem; dokuntuler baslamadan once yani sadece atesin oldugu donemdir. Selin ile gonul rahatligiyla gelebilirsiniz.
Bu arada pazar teklifi muhtesem. Nihayet baska bir planimla cakismayacak bir bulusma!:))

12/11/2011 21:37:00

Bana cumartesi de uyar, pazar da. Siz ayarlayın ben uyarım her şeye..

12/11/2011 21:45:00

bana da ikisi uyar, kordon otel de uyar.

12/11/2011 21:48:00

Canlarım :D direkt üzerime alınarak yazıyorum :P hehe burada hoşgörüsüzlük ya da olumsuzluk anlamında bir problem yok. adaletsiz bulunulduğu konuşulan konu herkesin herkesle kaynaşma isteği, birarada mümkün mertebe daha fazla vakit geçirip paylaşma isteği,yoksa çekiliş falan hikaye :) o çocuklarımız için.. diğer türlü bir kaç yakın arkadaş -kanka- aralarında planlaşır;zaten buluşur istediği yere gider beraber değil  mi? ikea da yarım saat için buluşup tabirimi mazur görün "al gülüm ver gülüm hediye"ardından "e size hoşçakalın biz şimdi kahvaltıya gidiyoruz" fikri beni rahatsız etti... eminim imkanı olsa,araçları olsa, zaman ve mekan müsait olsa 17 annenin tamamı koşa koşa gelmek ister oraya :D zira benim çok sık gittiğim bir yerdir,çok ta severim hem.ama herkese ortak bir semtte bir yerde buluşursak eğer, hem bebişlerimizin hediyeleşmesini,hem sohbeti,hem kaynaşmayı,yeni arkadaşlara açılmayı onları tanımayı daha  vakitlice yapabiliriz diye düşünüyorum ben de yeni kaynaşmak isteyen bir anne olarak,sanırım diğer anneler de böyle düşünüyordur, burada yöneten de yok,yönetilen de,hepimiz anneyiz,eşitiz..ben eşimin doğumgünü olmasına rağmen koşa koşa geleceğim inşallah..oğlumilk yılbaşı hediyesini alacak,sevinçliyim,mutluyum... yer bulunduğu için daha da umutluyum :P öperimm...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...