İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

12/11/2011 21:51:00

Ayrca içmişim buzzz gibi biramı hıck! :D Bayburt'a da gelirim arkadaş! hıck! :P

12/11/2011 21:53:00

fnur kımseyı adaletsız bırsey yapma amacındasınız dıyen yok zaten.. soylenılen fıkrı adaletlı bulmadığımızı belırtıyoruz sadece hepsı bu.. arabası olan ve arabaların alabıldığı ınsanlar gıdıcek dığerlerı hedıyelerını verıp donucek buarada pekbı adalet goremıyorum sızın bakış acınız nasıldır bılemem..  burada herkes fıkır vermek yer ayarlayabımek ıcın uğrastı kımsenın kımseyı yanlış dusuncelerle mağruz bıraktığı bırsey yok lutfen daha dıkkatlı okuyun yazılanları... goruslere katılmak zorunda değiliz saygı duyalım lutfen yeter...

12/11/2011 22:03:00

baştan beri herkse uygun yer ve zaman bulunsun diye uğraşılıyor bence o yüzden fnur a hak vermek gerek bence aynı anda 20 kişiyi memnun etmesi zor iş ki herkes bir arada olsun diye bu organizsyonu yapıyor.

12/11/2011 22:03:00

http://www.kordonotel.com.tr/
İrem seni otele götüreyim gel bacım,beğeniyorsan beni :P :))))

12/11/2011 22:04:00

Herkesin bakış açısı kendisinedir ebru_burak. Söylediğin gibi saygı duymak gerekir.
Üzerine konuşmanın anlamı yok ayrıca yeride değil der iyi geceler dilerim.

di 6Y
12/11/2011 22:09:00

İnci ve Ebru,

Herkes birbirinin fikrine simdiye kadar saygi duydu, bundan sonrada bu degismez emin olun. Uzak bir yere gitme fikri konusulamaya baslandigindan beri, imkani olan tum arkadaslarim yardimci olmak icin cirpiniyor, goruyorum. Bu onerinin hemen ardindan da gelmek isteyenler icin planlama yapalim dedim. Nur da pek cok kez dedi. Hatta baska arkdsmlarimin tekliflerini de okudum. Siz de okuyunuz lutfen! Hickimse kimseyi araclarda yer yok kusura diye birakmaz. Her secenek sonuna kadar yoklanir, cozum bulunur. Bugune kadar boyle oldu, yine olurdu.

12/11/2011 22:18:00

Dilekçim yazımda "saygı/saygısızlık" kelimesi geçmemiştir bile :D benim yazılarımı da okuyunuz lütfen :P tüm yazılanların tamamını okudum zaten :D Nur'un çabasını,uğraşını severek,hoşlanarak izliyorum..üslubunu pek sevdim Nur'un..çok nazik...bu işler düğün gibidir,asla kimse %100 memnun kalmaz,normaldir bu zaten,olmazsa olmaz :) herşeyin güzel olmasını her anne ister,Ebru da öyle istiyor eminim.. dedim ya oğlumun ilk yılbaşısı o yüzden keyfimi bundan yana sürdürüp güzel bir toplantı olmasını dilerim :)

di 6Y
12/11/2011 22:24:00

İncicim :) saygi kismini unut sekercigim :))

Ebru'nun ve senin yazini ard arda okudugumdan toparlayivermisim :p Lakin gosterilen cabanin farkinda olmana sevindim canim. Bora oglani ozel yilbasi kostumuyle bekliyoruz o vakit;)

12/11/2011 22:28:00

çabayı görmem mi? hem de ne hoşuma gidiyor,bekledim hep kim kalacak geriye ondan bende de araç var diye belirttim en başta hatta ;) kim talep ederse seve seve alır,bırakırız evine sağsalim :)
ama ikeayı sevemedim,fekaaat Kordon'a bittim,süper fikir,Nurcan harika bir yer akıl etti... inşallah; bugün kostüm bakındım henüz bulamadım,h.içi daha sakin bakınırım :)

12/12/2011 05:40:00

gecikmeli yazışma için hepinizden çok özür dilerim hafta sonu sınavlarım olduğu için hiç bir haberleşme aletim yanımda yoktu.sabahtan akşama kada dışarılarda bebişle helak olduk amlıyacağınız.bu arada duvardaki yazışmaları daha yeni okudum.ama son kararı anlıyamadım.ikeada hediyeleşme sonra dağmaran denmiş.ben hediyeleşmeye gelebilirim.çekilişten çıkan arkadaşın yerini kimse almadıysa şayet tabiki olur seve seve.ama dağmarana gelemem sanırım.tekrar gecikme için özür dilerim anneler. :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...